Serap hemşire koronaya yenik düştü

Sakarya'da korona virüse yakalanarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden hemşire Serap Yeşil'in cenazesi, hastanede düzenlenen törenin ardından Düzce'ye gönderildi.

Serap hemşire koronaya yenik düştü

Sakarya Erenler Toplum Sağlığı Merkezi'nde hemşire olarak görev yapan 40 yaşındaki Serap Yeşil, bir süre önce korona virüse yakalandı. Durumu ağırlaşan hemşire, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yeşil, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden hemşire için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tören düzenlendi. Törene İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, hemşirenin mesai arkadaşları ve yakınları katıldı.

Öte yandan, korona virüs sebebiyle hayatını kaybeden hemşirenin, sağlık çalışanıyla evli ve 2 çocuk annesi olduğu öğrenildi. S.Y'nin cenazesi defnedilmek üzere Düzce’ye gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 10:25

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Demircan
Ahmet Demircan - 8 ay Önce

Böyle haberlerde aşı varmı yokmu diye detay verilse ne güzel olur

AHMET Y.
AHMET Y. @Ahmet Demircan - 8 ay Önce

o detay aşısız olanlarda veriliyor aşılı olunca bu vurgulanmıyor. yani bu şu demek oluyor anlayana aşı hikaye aşıdan köşeyi dönenler şahane

SIRADAKİ HABER