Sağlık-Sen Antalya Şubesi’nin Teşkilat Toplantısında konuşan  AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tütüncü: İndirimli Ulaşım İçin Gerekeni Yapacağız'' Dedi

Personel sağlık / özel haber

Hastane personeli hayatını kaybetti! Hastane personeli hayatını kaybetti!

Her zaman sağlık çalışanlarının yanında olduklarını ve ellerinden gelen desteği verdiklerini kaydeden AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, “Sağlık çalışanlarımız bizim sağlığımıza, milletimizin sağlığına dokunuyor. Sağlık çalışanlarımız bizim milli kahramanlarımız. İnsan hayatına dokunmak, şifa nimetinin zinciri olmak bana göre mesleklerin en kutsalıdır. Sağlık çalışanlarımızın topluma verdiği değeri hepimiz iyi biliyoruz. Sizler bu topluma değer katıyorsunuz. Biz yerel idareciler olarak sağlık çalışanlarına teşekkürümüz farklı olmalı ve olacak inşallah” diye konuştu. 

Antalya’da görev yapan sağlık çalışanları için vaatlerini sıralayan Tütüncü, “Yola çıkarken ‘Antalya’nın Altın Çağı başlıyor’ dedik. Antalya’nın Altın Çağı Sağlık Çalışanlarının da Altın Çağı olacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ndeki hedeflerimiz arasında sağlık çalışanlarımızı ilgilendiren önemli projelerimiz var. Antalya’nın en büyük hastanesinden başlayarak bütün sağlık tesislerinin bahçesine kreş açmak öncelikli hedefimiz. Sosyal tesislerden sağlık çalışanlarımızın da indirimli yararlanması konusunda elimizden geleni yapacağız. İndirimli ulaşımdan sağlık çalışanlarımızın da yararlanması için ekibimize talimatı verdik, bu konuda da gerekeni yapacağız” ifadelerini kullandı. 

Editör: Sercan Yılmaz