Edinilen bilgiye göre; Burdur Halk Sağlığı Başkanlığına eski Halk Sağlığı Başkan Yardımcısı Ayşen Til, Kamu Hastaneleri Başkanlığına Mevlüt Yaman, Sağlık Hizmetleti Başkanlığına ise Alper Teker atandı.

Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğine Atama Yapıldı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğine Atama Yapıldı

Antalya Şehir Hastanesi Başhekimliğine atanan Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nedim Ongun’dan boşalan Burdur Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine,  2021 yılından bu yana Başhekim yardımcısı olarak görev yapan   Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Murat Yüksel atandı.

Burdur Devlet Hastanesi’nin yeni Başhekimi Opr. Dr. Murat Yüksel kimdir?

1985 yılında Burdur ‘da doğan Opr. Dr. Murat Yüksel, ilk ve orta öğrenimini yine Burdur ‘da tamamladım. 2010 yılında Akdeniz Üniversitesinden tabip, 2015 yılında da S.D.Ü.T.F. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak mezun oldu. Evli ve 3 çocuk babası olan Opr. Dr. Murat Yüksel, 2015 yılında Isparta Doğum Evi ve Isparta Şehir Hastanesinde görev yaptı. 2017 yılından bu yana Burdur Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan Başhekim Opr. Dr. Murat Yüksel, 2021 yılı Temmuz ayı itibariyle Burdur Devlet Hastanesi’nde, Başhekim Yardımcısı olarak çalıştı.

Kaynak: