İdari İşler Başkanlığında  ve Bakan Yardımcılıklarında Değişim İdari İşler Başkanlığında ve Bakan Yardımcılıklarında Değişim

Prof. Dr. Mehmet Akdağ’ın ani bir kararla istifa ettiği Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimliği görevine, Prof. Dr. Mehmet Ata Akıl getirildi.

BAŞHEKİM ATAMASI YAPILDI

D.Ü Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakoç’la arasında soğuk rüzgarlar esen ve bir süredir kendisine yönelik mobing uygulandığı için, 4 yıldan buyana Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimliği görevinden ani bir kararla istifa eden Prof. Dr. Mehmet Akdağ’ın yerine atama yapıldı.

KARDİYOLOJ UZMANI AKIL

Boşalan Başhekimlik koltuğuna Üniversite bünyesinde Kardiyoloji Uzmanı olan Prof. Dr. Mehmet Ata Akıl atandı. Batman doğumlu olan ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Akdağ 2011 yılından buyana Tıp Fakültesi Hastanesinde Kardiyoloji uzmanı olarak görev yapıyor.

GÖREV DEVRİ YAPILDI

Önceki gün görev devir-teslim töreni yapıldı. Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Ata Akıl, görevi Kulak Burun Boğaz Uzmanı olan ve 4 yıldır Başhekimlik görevini yürüten Prof. Dr. Mehmet Akdağ’dan teslim aldı. Akıl ve Akdağ birbirlerine başarılar diledi.

Editör: Ceren Yıldız