SEVİLEN BAŞHEKİM ÖZATİK’İN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başarılı bir çalışma sergileyen, Doç. Dr. Orhan Özatik’in sözleşmesi fesih edildi.

SEVİLEN BAŞHEKİM ÖZATİK’İN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev değişikliğine gidildi. Görev süresinin dolmasına bir ay kala Doç. Dr. Orhan Özatik’in sözleşmesi feshedildi. Özatik, Kütahya’da görev yaptığı sürece Sağlık alanında bulunan yetki ve sorumluluk çerçevesinde başarılı bir çalışma yürüten, bu sayede de Kütahyalılar tarafından sevilen ve değer verilen birisi olarak, ülkemizde olduğu gibi ilimizde de artış gösteren pandemi sürecinde ve hastanenin yapısal alanlarında da birçok engele rağmen başarılı bir program ortaya koyarak katkı sağlayarak özverili çalışmaları sayesinde vatandaşlardan büyük takdir görmüştü.

YERİNE UZ. DR. SABAHATTİN ALTINTAŞ VEKALETEN BAKIYOR

Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Sabahattin Altıntaş’ın vekaleten baktığı ama en kısa sürede bir akademisyenin atanacağı öğrenildi. Kadrosu Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinde olan Doç. Dr. Orhan Özatik bundan sonraki görevi akademisyen olarak Sağlık Bilimleri Üniversitesi çatısı altında devam edeceği öğrenildi.

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER