Başkan Şenkul, Kütahya’ya Dualarla Uğurlandı

Başkan Şenkul, Kütahya’ya  Dualarla Uğurlandı

Konya İl Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkanı Dr.Eser Şenkul, Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandı. Sağlık Bakanlığı tarafından Kütahya’ya ataması gerçekleştirilen Başkan Şenkul için Konya İl Sağlık Müdürlüğü’nde veda töreni düzenlendi. İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, hizmet başkan ve yardımcıları ile birlikte müdürlük çalışanların da hazır bulunduğu program da Başkan Şenkul’a çiçek takdim eden Prof. Dr. Koç, yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek Şenkul’a yeni görevinde başarılar diledi.

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve personel hizmetleri başkanlığı ekibi ile birlikte yaklaşık 6 yıldır güzel ve verimli bir dönem geçirdiklerini ifade eden Başkan Şenkul’da, “İnşallah bundan sonra da Sayın Müdürümle ve hizmet başkanlarımla iletişim halinde bulunarak, üzerimize düşen bir görev olduğunda elimden gelen çabayı göstermeye devam edeceğim. Burada geçirdiğim günleri ve sizleri unutmayacağım.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2022, 15:37

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
uz.dr
uz.dr - 3 hafta Önce

Memleketin düştüğü hallere gülsem mi,ağlasam mi.Vatanini,Türk milletini sevenler adına üzgünüm..

Tiyatro
Tiyatro - 3 hafta Önce

İnanmayın. Konya da hiç sevilmeyen bir arkadaş, beddualarla uğurlandı. Talimatla toplanmış insanlarla yapılan tiyatro gösterisi.

Algı Yönetimi
Algı Yönetimi - 3 hafta Önce

Fotoğraf verilmek istenen mesajı açıklamıyor. Katılımcıların zoraki orada olduğu çok belli. Kütahya kamuoyunu etkilemek için düzenlenmiş bir mizansen olduğu çok belli. Kütahya sağlık camiasına tavsiyem, Konya da tanıdığınız sağlıkçıları arayın ve bu şahsı sorun. Aldığınız cevaplar, bu fotoğraftan çok daha sağlıklı olacaktır.

Uzman dr 2
Uzman dr 2 - 3 hafta Önce

Bazilari calisirken bazilari boyle koltukculuk oynuyor.

Hazır Kıta
Hazır Kıta - 3 hafta Önce

Konya il sağlıkta Bine yakın personel çalışıyor. Bu nasıl uğurlama. Bindirilmiş hazır kıta ile yapılan uğurlama.

663
663 - 2 hafta Önce

Sorar mısınız arkadaşa, kendi tayinini sözleşmeli iken İl Sağlığa almış mı almamış mı? Ben demiyorum T. B. M. M. de soru önerge sayfasında gördüm. Bir de pandemi de geçici görevlendirmeleri, sürgünleri sorun vicdanı rahatmıy mış? Alsın Kütahya birazda onlar oyalansın, seçime az kaldı nasılsa..

Mesut
Mesut - 2 hafta Önce

Konyaya ne yaptınızda Kütahyaya ne yapacaksınız. Allah akıl fikir versin. Mobing,sürgün,adam kayırma...... dikkat et Kütahya.

çetocan
çetocan - 3 hafta Önce

ne var bunda sevilen biriymiş arkadaşları uğurluyor .hdp ile masa altlarında buluşanlar zoruna gitmedi bumu gitti...


SIRADAKİ HABER