Başhekimlikte Görev Devir Teslimi

Başhekimlikte Görev Devir Teslimi

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nde Başhekim değişti. Eski Başhekim Ahmet Kuzu, yeni Başhekim Kazım Coşkun’a görevi teslim etti. Diğer yandan, Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof Dr İlhami Çelik’in ardından başhekimlik görevine ise vekaleten Uzman Doktor Ahmet Ceylan görevlendirildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Başhekimlik görevini teslim eden Ahmet Kuzu, ‘’Yaklaşık 4 yıldır vatandaşlarımıza  en iyi hizmeti sunmak için mücadele ettik. Bu konuda Başhekim yardımcımız Dt. Kazım Coşkun’un ve tüm yönetici arkadaşlarımızın büyük emekleri oldu. Kazım Bey şu anda devraldığı başhekimlik görevinde bayrağı daha ileriye taşımak için elinden geleni yapacaktır.’’ dedi. Başhekimlik görevini devralan Kazım Coşkun da, “Ahmet Bey’e geçmişteki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Kendisi görev süresi boyunca çok güzel işlere imza attı. Biz de aldığımız hizmet bayrağını daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Kayseri Şehir Hastanesi’nde de görev değişiklikleri yaşandı. Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof Dr İlhami Çelik, yeni kurulan fakültenin dekanı olmuştu.  Çelik’in ardandan başhekimlik görevine ise vekaleten atama yapıldı. Başhekim yardımcısı olan Uzman Doktor Ahmet Ceylan Hastanenin yeni Başhekim vekili olarak görevlendirildi. Yeşilhisarlı olan ve 2016-2018 Yılları arasında Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi olan Ahmet CEYLAN, Ocak 2018'den beri Sağlık Hizmetleri Başkanı olarak da görev yapıyordu

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER