Baş Döndüren Trafik Bir İlde Daha Müdür Değişti

Baş Döndüren Trafik Bir İlde Daha Müdür Değişti

Kütahya Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erışık'ın Kayseri il Sağlık Müdürü olarak atanmasından sonra Konya Personel Hizmetleri Başkanı  Dr. Eser Şenkul Kütahya İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2022, 22:35

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dahiliy_Konya
Dahiliy_Konya - 3 hafta Önce

Konya İl Sağlık Müdürü Neden Değişmiyor ???

Beyhekim yerleşkesinde oksijen tüplerinin bitmesine bağlı olarak yoğun bakımda vefat eden 8 hastanın soruşturmasını HSK'dan aldığı destek ve kuvvetle ört bas etmiştir.

Oksijen Olayı
Oksijen Olayı @Dahiliy_Konya - 3 hafta Önce

Müfettiş 43 kişinin ifadesini almış oksijen tükenmesi olayında. Mahkeme, yargı karar verecek demiş. Hastanede oksijeni bitiren de olayı örbats ettiğini sananlardan da bedelini ödeyecek! Ulan yazıklar olsun be sizin de anne babanız o gün o hastane de olabilirdi. Niye üstünü örtmeye kalktınız? Allah var hesap var!

Mehmet Kör
Mehmet Kör - 3 hafta Önce

İtaat et yüksel!

Sedat
Sedat @Mehmet Kör - 3 hafta Önce

Sistemin bozukluğunu bu insanlara yüklemek bence acımasızlık olur. Haa bu devirde yöneticilik istemek ne derece doğru ama birileri de bu işleri yapacak neticede

Sadakatın Karşılığı
Sadakatın Karşılığı - 3 hafta Önce

Her dönem gözde oldu. Karapınar DH başhekimi iken karne puanını düşürdüğü için performans kriterine göre sözleşmesi feshedilecek iken 2 yıllık sözleşme yasağına takılmasın diye istifa ettirilip Konya il sağlığa Uzman sözleşmesi imzalatıldı. Döneminin Genel Sekreterinin gözdesiydi. Genel Sekreter değişti yetenekleri sayesinde onun da gözdesi oldu, önce Başkan yardımcısı, sonra Başkan yapıldı. Her devrin adamı oldu. Hayatı, nasıl kariyer yapılır ders olacak nitelikte.

Vatandaş
Vatandaş @Sadakatın Karşılığı - 3 hafta Önce

Mehmet erışık değil mehmet erşan isimleri doğru düzgün verin

Kütahya için
Kütahya için @Sadakatın Karşılığı - 3 hafta Önce

Ve ilk dersin konusu basamaklar aşılırken her yol nasıl mübah sayılır .....

Darısı Kütahya'nın Başına?
Darısı Kütahya'nın Başına? - 3 hafta Önce

Konya kurtulmuş oldu bu şahısdan. Darısı Kütahya'nın başına. Ne demek istediğimi Kütahya'lılar bir kaç ay sonra anlayacaklardır.

ahmet
ahmet - 3 hafta Önce

bu adam konya da ne yapmış da kütahya sağlık müdürü olmuş yazık çok yazık

663 Tayini
663 Tayini - 3 hafta Önce

Konya Personel Başkan Yardımcısı iken kendi kadrosunu İl Sağlığa tayin etti diye hakkında T. B. M. M. de soru önergesi verilen şahıs değil mi bu?

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 3 hafta Önce

Valla helal olsun Hak Yol uçuşa geçmiş,
Giderayak atayacaklar ne varsa.

HAKKARİLİ SAĞLIKÇI
HAKKARİLİ SAĞLIKÇI - 3 hafta Önce

ALLAH RIZASI İÇİN HAKKARİ YE ARTIK BİR SAĞLIK MÜDÜRÜ ATAYIN 6 YILDA 10 YIL GERİYE GİTTİ HİZMETLER YETER ARTIK

Hakkari Sağlık Çalışanı
Hakkari Sağlık Çalışanı @HAKKARİLİ SAĞLIKÇI - 3 hafta Önce

10 yıl mı geriye gitti, çok iyimsersiniz Recep Akdağ'ın başlattığı sağlıkta dönüşüm tepetaklak oldu ve şu anki sözleşmeli para köleleriyle olacak gibi de değil, bu koltukçular evam ederse bu daha iyi günler, 15 yıldır hakkaride çalışıyorum, son dönemlerdeki her anlamdaki hizmet anlayışı ve baisretsizliği hiç görmemiştim ve yaşamamıştım, sağlık tamamen başsız kalmış, bütün çalışanlarda bir vurdumduymazlık var. Hakkari Devlet Hastanesi tarihinin en kötü dönemlerini yaşıyor, umarım birileri bunu görür ve çözüm bulur.


SIRADAKİ HABER