Yanan ormanda kepçe ile inşaat başladı! OGM'den açıklama geldi

MUĞLAnın Milas ilçesinde günlerce devam eden orman yangınından etkilenen denize sıfır arazide iş makinaları çalışmaya başladı. İnşaat için hazırlık yapan iş makinaları bir anda sosyal medyada gündem oldu. Orman Genel Müdürlüğü'nden (OGM) iddialarla ilgili açıklama geldi.

Yanan ormanda kepçe ile inşaat başladı! OGM'den açıklama geldi

Muğla'nın Milas ilçesi Kargılı mevkisinde orman yangınlarıyla tahrip olan arazide iş makinasının görüntülenmesi üzerine çok sayıda vatandan şikayet paylaşımlarında bulundu. Vatandaşların şüphelerini dile getirmelerinin ardından Orman Genel Müdürlüğü konuyla ilgili açıklama yaptı.

Lavanta dikecekmiş!


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Orman Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Muğla/Milas Kargılı Mevkii'nde bahse konu arazi, orman arazisi değildir. Genel müdürlüğümüz ile ilgisi bulunmamaktadır. Vatandaşın tapulu malı olup, imar izni belediyeye aittir. Vatandaşımız, kendi mülkü olan alana, lavanta dikeceğini belirtmiştir" denildi.

Muğla'nın Milas ilçesi Kargılı mevkisinde orman yangınlarıyla tahrip olan arazide iş makinasının görüntülenmesi üzerine çok sayıda vatandan şikayet paylaşımlarında bulundu. Vatandaşların şüphelerini dile getirmelerinin ardından Orman Genel Müdürlüğü konuyla ilgili açıklama yaptı. Lavanta dikecekmiş! Orman Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Muğla/Milas Kargılı Mevkii'nde bahse konu arazi, orman arazisi değildir. Genel müdürlüğümüz ile ilgisi bulunmamaktadır. Vatandaşın tapulu malı olup, imar izni belediyeye aittir. Vatandaşımız, kendi mülkü olan alana, lavanta dikeceğini belirtmiştir" denildi.

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER