Valilik: Doktor Döven Polisler İçin Soruşturma Başlattık

Valilik: Doktor Döven Polisler İçin Soruşturma Başlattık

Samsun Valiliği, Bafra Devlet Hastanesi Acil Servisinde meydana gelen doktora darp iddiasıyla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı
Valilikten yapılan açıklamada, "5 Eylül 2019 Perşembe günü Bafra Devlet Hastanesi Acil Serviste meydana gelen darp olayi ile ilgili doktorumuza ve sağlık çalışanlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını ve şiddetin her türlüsüne karşı olduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz" denildi.

Ne Olmuştu ?

SAMSUN'da, 2 özel harekat polisi tarafından görevi başında darbedildiğini öne süren acil servis doktoru S.G., şikayetçi oldu.

Olay, Bafra ilçesi Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde meydana geldi. Epilepsi hastası olduğu için önceliği bulunan hastadan önce muayene olmak isteyen özel harekat polisleri S.Y. ve F.S. ile doktor S.G. arasında tartışma çıktı.

İddiaya göre doktor S.G., 'Bize neden bakmıyorsun?' diyen 2 polis memuru tarafından darbedildi. Olay sırasında hastanede 'beyaz kod' verildi. Özel güvenlik görevlisi ve hastane polisince kavgaya müdahale edildi. Kolundan yaralanan S.G., şikayetçi oldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
adammmmm
adammmmm - 11 ay Önce

Bir önceki haberde verilmeyen detaylar güya verilmeye başlanmışş....Epilepsi hastası yoktu önceden senaryoda şimdi var :)) Hekimler istediği teşhisi koyar içinden sıyrılır nede olsa olayın....Özel harekatçılarında ifadesini bilmek gerek...Yanlı haber yapmayın yani !

SIRADAKİ HABER