Uçakta Türk bayrağını görünce uçmak istemedi! Bakın kim çıktı

Uçakta Türk bayrağını görünce uçmak istemedi! Bakın kim çıktı Türk jetinin kuyruğunda Türk bayrağını gören Suudi Arabistan Prensesi N. B. A. zorluk çıkardı

Uçakta Türk bayrağını görünce uçmak istemedi! Bakın kim çıktı


Suudi Arabistan Prensesi N. B. A. , bir aracı kuruluş tarafından kiralanan uçağın bir Türk jeti ve kuyruğunda Türk Bayrağı olduğunu fark edince uçmak istemedi. Suudi prensesin şiddetli tepkisine Türk jetinin uçuş ekibi de tepki gösterince tartışma çıktı. Bu kez de Türk uçuş ekibi prensesi uçurmayı reddetti.

Şirket, uçağını Türkiye'ye boş olarak çekme restini yaptı. Arabulucuların araya girmesiyle Türk jetinin uçuş ekibi ve prenses uçmaya ikna oldu. Uçuş gerçekleşti fakat uçakta görevli kabin memuru prenses Ahmad'a ikram servisi yapmayı reddetti. Kabine de girmedi. İkramı teknisyen yaptı.

Şikayet etti

Prenses, uçak Londra'ya indikten sonra uçağın neden Türk şirketinden kiraladığını söyleyerek broker firmasını da şikayet etti ve ödediği paranın iade edilmesini istedi. Suudi prenses, uçağın ücretinin iade edilmemesi halinde Türk şirkete yaptırım uygulayacağı konusunda tehditler savurdu.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ücret iadesi yapılmayacak

Aiporthaber'e göre Türk şirket ise ücret iadesi yapılmayacağını kesin dille iletti. Olay sonrası ilgili Türk şirketin Suudi Arabistan'a bir başka uçuş talebi, hiçbir sebep gösterilmeden Suudi otoritelerce reddedildi. Diğer Türk jetlerine de son dönemde izin konusunda zorluk çıkarıldığı ve izin verilmediği de belirtildi.

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ
ALİ - 2 ay Önce

bunların dedesi için 3 gün yas ilan ettik daha ne istiyor bu çöl bedevisi

BERTİZ46
BERTİZ46 - 2 ay Önce

MÜSLÜMAN KARDEŞ DİYORUZ AMA BUNLAR MÜSLÜMAN BİLE DEĞİL DÜNYA SAVAŞINDA BİLE SUUDİLER VE BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ İNGİLİZLER İLE BERABER OLUP TÜRK ASKERLERİ ARKADAN VURMADIMI.KIZDIM GENE

Ne prensi
Ne prensi - 2 ay Önce

Biz prens olamazsın demedik.adam olamazsın dedik.adam olamamış. Ne mutlu Türküm diyene..

GÖKÇİN
GÖKÇİN - 2 ay Önce

Uçaktan atılmadığına dua etsin.

SIRADAKİ HABER