Tilbe'den aşı olmayacağım paylaşımı: Ölürsem ölürüm

Koronavirüse karşı aşı olmayacağını belirten ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe "Ölürsem ölürüm. Kalırsam yine öleceğim bir gün. Sanki ölümsüzlük aşısını bulmuşlar gibi davranıyorlar" dedi.

Tilbe'den aşı olmayacağım paylaşımı: Ölürsem ölürüm

Tüm dünya koronavirüsle verdiği mücadele, alınan maske mesafe tedbirleriyle, hastalığın yaygınlaşarak çoğalması ve can kaybının önüne geçilmesi için büyük bir çaba içerisinde.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Salgının hayatımıza girmesinden yaklaşık bir yıl sonra bulunan aşı sayesinde, bağışıklık güçlendirilip hastalığa karşı daha dirençli olmamız sağlanıyor.

Ülkemizde de uygulanan aşı çalışmaları büyük bir hızla devam ederken, bazı kesimler hala aşıya karşı.

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe de bu isimlerden biri.


YILDIZ TİLBE'DEN AŞI OLMAYACAĞIM PAYLAŞIMI

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarında defalarca aşı olmayacağını dile getiren Tilbe, yeni bir paylaşımda bulundu.

"Ölürsem ölürüm." diyen Tilbe, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"ÖLÜRSEM, ÖLÜRÜM"

"Korumayan bir aşıyı niye olayım. Kanıtlanmamış, üretenlerin bile sorumluluğunu almadığı, bir şey olursa sorumlu değiliz dediği bir aşıyı niye vurulayım. 4 aşı korumuyorsa 44 aşı mı vurulacak, ne oluyoruz.

Ölürsem ölürüm. Kalırsam yine öleceğim bir gün. Sanki ölümsüzlük aşısını bulmuşlar gibi davranıyorlar. Müjdee, kimse kalmayacak, hiç kimsecik, herkes naşşti."

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
DOĞRUCU
DOĞRUCU - 2 ay Önce

Kadın haklı sanki ölümsüzlük aşısını bulmuşlar. Kimse kobay olmak zorunda değil.

Ghj
Ghj - 2 ay Önce

Aşi karşiti olmakla aşi yaptırmamayı tercih etmek ayrı şeyler. Kimseye aşi yaptirmayın dememiş ben yaptirmiyorum demiş buna hakkı var sayğılı olmalıyıZ

Düşünen
Düşünen - 2 ay Önce

Yıldız tilbe sanatçı bu görüşte diye değil , söyledikleri doğru , sorumluluğu üstlenilmeyen aşıyı niye vatandaşa dayanıyorsunuz ki, aşı yapacağınıza herkesi test yapıp süper tasıyıcıyi tespit edin

sevgi
sevgi - 2 ay Önce

helalin var kız konuş::)))))

Hacı Katana
Hacı Katana - 2 ay Önce

Bu müptezel de kendini aydın, filozof falan sanıyor. Kol gibi tüttürüp sosyal medyaya sarıyor herhalde. Bunu kızamık aşısı mı sandın, bunu grip aşısı gibi düşün. Onu da her sene vuruluyorsun.

MAHİR
MAHİR - 2 ay Önce

TABİ CANIM. ÖLÜRSE ÖLÜR. BİZİM DE UMURUMUZ DA OLMAZ.

T akbulut
T akbulut - 2 ay Önce

Zaten çürüyüp toprak olacak

Tedinim miyav
Tedinim miyav - 2 ay Önce

Yıldız hanım aşı deyip geçme herkes ten akıllısın mugla da bak mavi mavi masmavi oldu olum oranı azaldı haydi 2 sınava 1 biontek sende yasa dünya şu yalancı dünyada sıktımı canını şu fani dünya yilduzzzzzx

SIRADAKİ HABER