TikTok'u sallayan Cumhuriyet Savcısı görevden uzaklaştırıldı

Sosyal medya hesaplarından çeşitli videolar paylaşmasıyla gündem olan Turgutlu Cumhuriyet Savcısı Nusreddin Saltabaş, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) İkinci Dairesi tarafından görevden uzaklaştırıldı.

Sosyal medya hesaplarından çeşitli videolar paylaşan Turgutlu Cumhuriyet Savcısı Nusreddin Saltabaş, TikTok'ta paylaştığı videolar ile gündem oldu.

Turgutlu Adliyesinde görev yapan Saltabaş'ın yayınladığı videolar adliye de en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Söz konusu videoların sosyal medyada yayılmasının ardından sosyal medya hesaplarını kapatan Saltabaş için Hakimler ve Savcılar Kurulu harekete geçti.

Hakimler ve Savcılar Kurulu 2. Dairesi, sosyal medyada mesleğin saygınlığıyla bağdaşmayan paylaşımlarda bulunduğu gerekçesiyle Saltabaş'ın görevden uzaklaştırılmasına karar verdi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

İLKER TURAK

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdar
Serdar - 2 hafta Önce

Bunlar bu ülkeye hizmet edip mantıklı karar mi verecek. Erken ifşa olmuş kendini ortaya koymuş şimdi dilediği gibi saçma sapan video çekebilir kamu kurumunda bu tarz hareketlerin affi yok.

Eren
Eren - 2 hafta Önce

Oh olsun. Edepli olsun biraz. Terbiyesizlik yakışmaz devlet memurlarımıza !!! Okumakla adam olunmadığını bir kez daha görmüş olduk!!! İşte mülakat bunlar için var

sivaslı
sivaslı - 2 hafta Önce

bunlar yüzünden görevden alınması pek doğru olmamış

SIRADAKİ HABER