Taciz İftirası Atılan Diş Hekimi Linç Edilecekti

İstanbul'da diş hekimi İ.B., yanında temizlik işçisi olarak çalışan Türkmen M.S.'nin tecavüz iddiası üzerine sokak ortasında feci şekilde dövüldü. Polisin yaptığı araştırmada, M.S.'nin, İ.B.'ye iftira attığı ortaya çıktı.

Taciz İftirası Atılan Diş Hekimi Linç Edilecekti

Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre: KADIKÖY Bahariye Caddesi'nde dün bir binanın terasındaki kadın, "Bana tecavüz ediyorlar, kurtarın" diye bağırmaya başladı. Feryatları duyanlar hemen kadını kurtarmak için binaya girdi. Kadın, diş hekimi İ.B.'nin kendisine tecavüz etmeye çalıştığını söyledi. Olayı duyanlar, İ.B.'yi, yaka paça aşağı indirerek dövmeye başladı. İ.B., aldığı darbelerle yere yığılırken polis çağrıldı. İ.B. ve M.S. polis merkezine götürüldü.

SINIR DIŞI EDİLECEK


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

İ.B., M.S.'nin yanında temizlik işçisi olarak çalıştığını söyleyerek, "Bende alamadığı parası olduğunu söylüyordu. Telefonla kayıt yaptığını fark edince telefonu almak istedim. Bunun üzerine kendisine tecavüz edildiğini söyleyerek bağırmaya başladı. Ben tecavüz etmeye çalışmadım yalan söylüyor" dedi. Polis, yaptığı araştırmada, M.S.'nin yalan söyleyerek İ.B.,'ye iftira attığını belirledi. İ.B., ifadesinin ardından polis merkezinden ayrılırken, M.S. hakkında işlem başlatıldı. M.S.'nin çalışma izni olmadığından da sınır dışı edileceği belirtildi.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Demircan
Ahmet Demircan - 1 ay Önce

Böyle izole alanlarda bir bayan ile asla tek kalmamak gerek. Bir de izinsiz çalışanmış. Kendi ayağına sıkmış.

CİHAT ÇELEBİ
CİHAT ÇELEBİ - 1 ay Önce

Biraz irfan ve izan sahibi olun. Her duyduğunuzu araştırmadan peşinden koşmayın. Allahtan korkun. İnsanların itibarlarını ve şereflerini zedelemeyin.

sivaslı
sivaslı - 1 ay Önce

Allah belasını versin o kadının

SIRADAKİ HABER