Şort giyen üniversiteli kıza çirkin tepki

Şort giyen üniversiteli kıza çirkin tepki

Antalya'da Kepez ilçesinde yaşayan üniversite öğrencisi Elif Ülkü Eroğlu, 11 Mayıs 2021 günü, sahurdan sonra sokağındaki konteynere çöp dökmek için evinden dışarı çıktı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Hürriyet gazetesinden Aydemir Kadıoğlu'nun haberine göre, bu sırada komşusu Mahsun Tatar, "O..... musun böyle giyiniyorsun?" diyerek sözlü saldırıda bulundu. Bunun üzerine Eroğlu, Mahsun Tatar'a "Sana mı soracağım?" diyerek tepki gösterdi. Sözlü saldırılarını devam ettiren Mahsun Tatar, Eroğlu'na saldırdı. Saçlarından tutularak yerde sürüklenen ve darbeler alan Eroğlu, çığlıklarını duyan ailesi tarafından kurtarıldı. Eroğlu'nun şikayeti üzerine gözaltına alınan Mahsun Tatar, ifadesinde kimseye saldırmadığını, karşı tarafın saldırdığını öne sürdü ve serbest kaldı.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Elif Ülkü Eroğlu, yaşadığı dehşeti sosyal medyadan paylaşarak anlattı. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı olaya tepki göstererek, Eroğlu'na destek mesajları gönderdi.

Elif Ülkü Eroğlu, paylaşımında "Saat 04.15 civarında sahur sonrası çöp dökmeye çıktım. Evimin 30-40 metre ötesinde konteyner var. Döndüğümde aynı binada oturduğum Mahsun Tatar, önce dik dik baktı. 'Neden bakıyorsun?' deyince 'O..... musun böyle giyiniyorsun bizim mahallede böyle şeyler olmaz' dedi. Ben 'Sana mı soracağım, istediğimi giyerim' deyince de üzerime saldırdı. Saçlarımdan tuttu dirseğiyle sırtıma ve boynuma vurmaya başladı. Saçlarımdan sürükledi. Şort giymiştim ve evimden çöp atmaya çıktım yalnızca. Çöp atmak için üstümü değiştirmem mi gerekirdi?" diyerek yaşadıklarına isyan etti.

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yanlış başlık
Yanlış başlık - 1 ay Önce

“Çirkin tepki” diye yumuşatmayın. DARP VE FİZİKSEL SALDIRI! BU SALDIRI, İNSANLARIN YAŞAM BİÇİMİNEDİR VE SERBEST BITAKAN GAKİM İNSANLARIN YAŞAM BİÇİMİNDEN DOLAYI SALDIRIYA UĞRAMASINI CEZASIZ BIRAKARAK ÇOK CİDFİ YANLIŞ YAPMIŞTIR! Saldırganların, tecavüzcülerin, katilletin serbest kaldığı çarpık bir yargı var.

...
... - 1 ay Önce

Fiziksel şiddetin doğru olduğunu savunmuyorum ama müslüman bir ülkede yaşıyoruz, şort da giyilmesin kardeşim. Nedir bu yaa, herşeyi normalleştirmeyin...

SIRADAKİ HABER