Seçimin kaderini kararsızlar belirleyecek

Area Araştırma'nın son seçim anketinin sonuçları ortaya çıktı. 12 büyükşehirde gerçekleştirilen ve 'Bugün milletvekili seçimi olsa hangi partiye oy verirsiniz?' sorusunun yöneltildiği ankete göre kararsızlar yüzde 20'lik ciddi bir rakama ulaştı.

Seçimin kaderini kararsızlar belirleyecek

Area Araştırma'nın "Türkiye Siyasi Gündem Araştırması - Nisan 2021" raporuna göre, araştırma İstanbul, Tekirdağ, İzmir, Bursa, Ankara, Adana, Kayseri, Samsun, Trabzon, Erzurum, Malatya ve Diyarbakır olmak üzere toplam 12 büyükşehirde gerçekleştirildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

AK PARTİ'NİN OYLARI YÜZDE 30'UN ALTINA DÜŞTÜ

Ankete katılan kişilere yöneltilen, ''Bugün milletvekili seçimi olsa hangi partiye oy verirsiniz?'' sorusuna verilen cevaplar şöyle:

 

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali veli
ali veli - 7 gün Önce

Dört gözle sandığı bekliyoruz.

TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YARDIMCI HİZMETLER SINAVLA KAZANDIĞI KADROSUNA ATANMAYAN 2351 VHKİ SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATATIP ZULM EDEN SENDİKACILAR ALLAH VAR ÖLÜM VAR AHRET VAR.
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YARDIMCI HİZMETLER SINAVLA KAZANDIĞI KADROSUNA ATANMAYAN 2351 VHKİ SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATATIP ZULM EDEN SENDİKACILAR ALLAH VAR ÖLÜM VAR AHRET VAR. - 6 gün Önce

110000 yardımcı hizmetler Aile ve etki edeceği insanlarla 1-2 milyonu buluyor.O yüzde yirminin dışında kalan kamuda eşitsizlik ve adaletsiz uygulamaya maruz kalan tek ek gösterge yan ödeme almayan yardımcı hizmetler sınıfındanda kimse oy falan beklemesin.Sağlıkta 2351 vhki sınav kazandı atanmadı 8 yıldır mağdur yandaşlar sözleşmeyle müdür olarak atanıyor.

SIRADAKİ HABER