Saldırgan Diş Hekimi, Hemşireyi Bu Hale Soktu

Saldırgan Diş Hekimi, Hemşireyi Bu Hale Soktu

İstanbul Bakırköy Sadi Konuk Eğitim Araştıma hastanesinde acil serviste görevli hemşire Resul Kalkan , daha sonra diş hekimi olduğunu öğrendiği kişi tarafından önce sözlü sonra fiziki saldırıya uğradı. Yüzünün çeşitli yerlerinden yaralanan Kalkan verdiği ifade de '' Bir diş hekiminin bunu yapma hakkı yok, yasal süreci takip edeceğim, yasal sürecin tam manasıyla işleyeceğinden de emin değilim'' dedi. 

personel sağlık net

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 15:40

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cihangir  saffari
Cihangir saffari - 3 gün Önce

Yasal süreç darp, şiddet, ve acı ni geri verecekmi? Sanmıyorum..! Yasal süreç te kanunlar değişmeli 'kısas 'uygulanmalı artık....! Ancak öç böyle alınır...! Bir yumruk yedinse aynı şiddetle bir yumruk vurmalisin...!ey yasa yapımcılar ..bırakın bu uyduruk batı yasalarını...öz ve millî yasalara dönün!

Att
Att - 3 gün Önce

Valla kardeşim emin olmamakta haklısın... Şiddet artık yapanın yanına kar kalıyor. Allah tan cahillik edip sende vurmamışsın. Bununla kurtarmışsın. Köpek ısırmış gibi düşün. Bi kaza gibi düşün...

C.saffari
C.saffari - 3 gün Önce

Ne oldu editör...'kısas ' işinize gelmedimi?

C.saffari
C.saffari - 3 gün Önce

Editör bey pardon! Birinci yorumu geç verdiğin için ikinci sitemkar yorum yazmıştım...ikinciyi bi zahmet kaldırırmisinız. Teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER