Sağlıkta Şiddettin Cezalandırılması İçin Bakanın 3 Tweet Atması Lazım Mı ?

Sağlıkta Şiddettin Cezalandırılması İçin Bakanın 3 Tweet Atması Lazım Mı ?

Çıkan tüm yasa ve yönetmeliklere rağmen Sağlıkta şiddet olaylarında şuçlular alması gereken cezaları almıyor. Toplumun ve idarenin bir kesiminde hala bir direnç var

personel sağlık

Dün Şanlıurfa, ondan öncede ülkemizin çeşitli yerlerinde meydana gelen şiddet olaylarından zanlılar önce serbest bırakılıyor. Sonra sağlık bakanı tweet atıyor, sonra başsavcılık itiraz ediyor, ardından zanlı yakalanıyor. Sistem bu şekilde işliyor. Sağlık Bakanı tweet atarsa tutuklanıyor. Atmazsa serbest bırakılıyor. 

Sağlık Çalışanları için adalet yıldızlar kadar uzakta...

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2022, 10:16

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim
İbrahim - 1 ay Önce

Memleketin en yetkin üniversite hastanelerinde, öve öve bitirilemeyen şehir hastanelerinde en kritik servislerde uzman doktor kalmadı.Randevu almak, hemen tedavi olabilmek tanıdığınız yoksa mümkün değil.Özel hastanelerde özellikli ameliyatların fiyatı 100 bin tl den başlıyor. Bu ameliyatlar eskiden devlet hastanelerinde ücretsiz yapılabilıyordu. Doktorlara bir miktar iyileştirme yapılmış olsaydı , devlet hastanelerinden ayrılmayacaklardı ve bu ameliyatlar için yüzbinlerce lira vermek zorunda kalmayacaktık.Yoksullaşan halkımız da hala doktorlara verilen maaşın fazla olduğunu konuşadursun!!!!

Sağlikçi
Sağlikçi - 1 ay Önce

Belinde silah taşıyana hakaret edersen içeri girersin. Sağlıkıçıyı döversen çiçeklerle uğurlanan bir ülke olduk.

aile hekimi
aile hekimi - 1 ay Önce

Başlıktaki sorunun cevabını veriyorum:YETMEZ AMA EVET

Çinko Adam
Çinko Adam - 1 ay Önce

Paranın yenilmeyecek bir şey olduğunu beyaz adam anladı ve son sözleri adiyos amigos oldu.
Parayı herkes saygınlığı kıymet bilenler veriyor.

Ali
Ali - 1 ay Önce

Çıkarılan yasada sorun var. Hakim savcıda sorun aramasın kimse. Yasa muallaklı çıkarıldı yoruma açık çıkarıldı. Bunuda bilinçli yaptılar. Kimsede çıkıp demedi bu yasaya göre kimse tutuklu yargılanmaz bu yasanın hiçbir önleyici geçerliliği yok demedi.

Twitter(a)  bakan
Twitter(a) bakan - 1 ay Önce

Ülke yangın yeri. İktidar da olan ancak ülkeyi yönetemeyenler ise kendi menfaat ve kazançları üzerinden siyaset yapma derdinde. Kimsenin umurunda değil artık vatan.

Rezalet
Rezalet - 1 ay Önce

Sağlık personeli hiç bu kadar çok rezalete şahit olmamıştır. İstifa diyeceğim ama kim duyacak?

SIRADAKİ HABER