Sağlık SEN Adana Şubesinden Sağlık Yöneticiliği Sertifika Programı

Sağlık SEN Adana Şubesinden Sağlık Yöneticiliği Sertifika Programı

Türkiye'de bir ilk olan   Sağlık-Sen Adana Şubesi Sağlık-Sen Akademi Sağlık Yöneticiliği Sertifika Programı yazılı Sınavı  Evliya Çelebi Uygulama Otelinde yapıldı. 

Konuya ilişkin  açıklama yapan Sağlık-sen Adana Sube Başkanı Bekir Nennioğlu;

Türkiye'de bir ilk olan   Sağlık-Sen Adana Şubesi Sağlık-Sen Akademi Sağlık Yöneticiliği Sertifika Programı yolculuğu  107 katilimci ile başlamıştır.  20 haftalik maraton sonucunda 85 katılımcı devam mecburiyetini sağlamıştır. Yazılı Sınavı bugun Evliya Çelebi Uygulama Otelinde yapılmıştır. Covid-19  olan ve temaslı olan arkadaşlarımız  sinava katilamamislardir.
Bugun yapılan sınava 62 arkadaşımız iştirak etmiştir.

HAYIRLI OLSUN.
Mazereti nedeni ile sınava katılamayan arkadaşlarımıza ayrici bir sinav yapılacaktır.

 Bundan sonra egitim faaliyetlerimiz son surat devam edecektir.  Dedi.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
not important
not important - 1 ay Önce

sağlık yönetimi lisans bölümünde niçin lisans tamamla yapılıyor ordan mezun olanlar ne olacak

2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM.
2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM. - 1 ay Önce

SÖZLEŞMEYLE ATANAN BU MÜDÜRLERİN SAYILARI HİÇTE AZIMSANACAK KADAR DEĞİL.ÇALIŞANLAR ÜZERİNDE EGO TATMİN EDİP MOBİNG UYGULAYAN BU MÜDÜRLER İKİ SATIR YAZIYLA ATANIYOR.2351 VHKİ SINAV KAZANDIĞI HALDE ATANMIYOR 8 YILDIR MAĞDUR EDİLİYOR.BİZ DERDİMİZİ KİMSEYE ANLATABİLDİKMİ HAYIR. 8 YILDIR ALLAH SORSUN.BUNU HİÇ KİMSEDE NORMAL ŞEYMİŞ GİBİ DİLE GETİRMEDİ.SÖZLEŞMEYLE BAŞKAN OLUYOR,MÜDÜR OLUYOR.TAŞERON KADRO ALDI,İLK OKUL MEZUNU İTFAİYE ERİ,KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇENLER,MÜBAŞİRLER SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.2351 VHKİ SINAV KAZANDIĞI HALDE ATANMADI. 8YILDIR HAYIR DUA OKUYORUZ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ OLARAK.İŞ BİLMEYEN AMA AMA ÇALIŞAN ÜZERİNDE MOBİNG VE EGO TATMİN ETMEYİ İYİ BİLEN MÜDÜRLERE YENİDEN SÖZLEŞME İMZALATILDI ÇALIŞMA HAYATI KABUSA DÖNDÜ.KENDİYLE BARIŞIK OLMAYIP SİYASİ GÜCÜ OLANLAR İMZA ATTI,İŞ BİLEN SEVİLEN MÜDÜRLER ELENDİ.YAZIK GÜNAH DEĞİLMİ.İMZA ATILMADAN ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ANKETİ YAPILSIN YADA OYLAMAYA SUNULSUN.ÇALIŞANLAR KİM HAK EDİYORSA ONU SEÇSİN ÇALIŞMA HAYATINA HUZUR GELSİN.İŞ BİLMEZ DESPOT İDARECİLERDE AYIKLANMIŞ OLSUN.DAHA ADİL BİR SİSTEM OLMAZMI?SAYGILAR....

SIRADAKİ HABER