Sağlık Müdüründen Şık Hareket

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar ilçe sağlık müdürlüğü filyasyon ekipleri ile iftarda buluştu. Burada sağlık çalışanları ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile orucunu açan Erdoğan iftarda sağlık personelleri ile sohbet etti. İftar sonrası açıklamalarda bulunan Erdoğan'a Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu eşlik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları esnasında İstanbul İl Sağlık Müdürü Memişoğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hemen yanında sağlık çalışanına yer vermesi dikkatlerden kaçmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Üsküdar ilçe sağlık müdürlüğü filyasyon ekipleri ile yaptığı iftar sağlık çalışanları ve emekçilerine büyük bir moral oldu.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2021, 13:41

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
KONYA
KONYA - 5 gün Önce

artık sağlıkçıların sesine ses ol REİS,yardımcı sağlıkçılar tükendi bir taşeron işçi kadar değer kıymeti kalmadı...

hem.ri
hem.ri @KONYA - 3 gün Önce

siktir ordan yalan cı aç gözlü

Oğuzboy
Oğuzboy - 5 gün Önce

Bu şık hareketleri yapmakta çok başarılı buluyorum il müdürünü. Kariyerinde başarılar dilerim.

hakkımızı verin
hakkımızı verin - 5 gün Önce

6 Ay önce ünvan değişikliği sınavını kazandık. Bakanlık hakkımızı bir an önce versin. Bu dönemde bari hak yemesin, torpil, adam kayırma yapmasın. Mülakat mı yapıyor, yazılı sınav sonuçlarına göre mi atama yaparlar bilmem ama bir an önce gereğini yapsın artık. Editör Lütfen konuyu gündeme taşıyıp Bakanlığı uyarınız.

objektif dr
objektif dr - 4 gün Önce

Şimdi mi haber yaptırmak aklınıza düştü, aradan bir hafta gecti, birileri parlatayım derken Müdür beyi, komik duruma düşüyorlar... Yapmayın, zaten iyi gidiyor Müdür bey, bunlara ihtiyacı yok zaten...

gerçek angaralı
gerçek angaralı - 3 gün Önce

Ankara da olsa Müdür ve başkanlardan sağlıkçıya yer kalmaz

SIRADAKİ HABER