Sağlık Müdürü Kendine Yeni Ekip Kurmalı

Sağlık Müdürü Kendine Yeni Ekip Kurmalı

Uzun yıllardır Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten  Dr. Şenol ERGÜNEY istifa etti ancak onula beraber görev yapan yönetici kadrosunda değişiklik olmadı. Yerel basında çıkan iddiaları konu alan SES Kocaelinin haberi ise yenilir yutulur gibi değil. Bu kapsamda yeni sağlık müdürünün kendine sağlam bir yeni ekip kurması merakla bekleniyor.

SES Kocaeli haberi;


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

https://www.seskocaeli.com/haber/5143731/erguney-hakkinda-sok-rapor

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Pehlevan'ın Ekibini
Pehlevan'ın Ekibini - 6 ay Önce

Ekibimi kuramadım gerekçesiyle ve ekibindeki şaibeler nedeniyle istifa eden bir müdürün ekibiyle devam etmek sayın Yüksel bey için en büyük yanlış olacaktır. Liyakat, tecrübe gibi hiç bir kritere bakılmadan sadece Ergüney'e sadakat ön planda tutularak kurulan bir ekipten ne Yüksel beye nede Kocaeli'ye hayır gelmeyecektir. En kısa zamanda Kocaeli de Ergüney'in değil Pehlevan'ın ekibini görmek istiyoruz.

Samet Güzel
Samet Güzel - 6 ay Önce

Yüksel bey Şenol beyin ekibi ile devam ederse bu gergin ortamda kendisi de çok zarar görür bir an önce Şenol beyin ekibini değiştirmesi şart. yoksa yine çatışmalar devam ediyor şu anda kimse kimseyle konuşmuyor İl Sağlık müdürlüğü'nde.

MUSTAFA
MUSTAFA - 6 ay Önce

yeni il müdürü olarak atanan yüksel bey gelir gelmez şenol beyin ekibiyle kafa kafaya vererek planlama başladı. istifa ediyoruz diye şow yapanlar ali kıran başkesenlik yapmaya başladılar bile.covid-19 lu hasta iki katına çıkmış bu adamlar şenol ergüneyden talimat almaya devam ederek çalışanlara baskı kuruyorlar. ilçelerde filyasyon ekibini artırmak gerekirken, personel başkanı coşkun personel çekiyor.

Hakkı
Hakkı - 6 ay Önce

Şenol Ergüney gitmeden çarklarını öyle ayaralamış ki, ne il siyasetinin, nede Yüksel beyin Şenol Ergüney'in ekibini değiştirmeye gücü yetmeyecek gibi. Arka planda Şenol Ergüney talimatıyla yönerimlerine devam edecekler. Yüksel bey bu oyunu bozabilirse takdire şayandır.

vatandaş sağlıkçı
vatandaş sağlıkçı - 6 ay Önce

Şenol Ergüney istifa etmedi yapmış olduğu yanlış atamalarda dolayı istifa etirildi

Mert
Mert - 6 ay Önce

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol ERGÜNEY, müdürlük yaptığı 2,5 yıl içinde sahaya inmemiş, masa başında, kendi çıkarlarını sağlamlaştıracağı kişiler ve üst düzey bürokratlardan başkalarıyla görüşmemiştir. Müdürlüğü boyunca İlçe Sağlık Müdürlükleri, Aile hekimlikleri, sağlık evleri vb. hiçbir hizmet kurumunda ziyarette bulunmamıştır. Bu durum pandemi sürecinde de devam etmekte olup, masa başında, makamına davet ederek yaptığı toplantılarla süreci yönetmeye çalışmaktadır.

Çoğu il müdürü bu şekilde. Raporuda okudum. Adamın hiçbir suçu yok. Adam gayet akparti politikalarıyla uyumlu hareket etmiş. Görün bakın daha iyi makama gelecektir. Ortada hukuk düzeni kalmadığı için parti teşkilatlarından tut herhangi bir makama atananlar dahil çoğu kraldan çok kralcı menfaatçi.

memur
memur - 6 ay Önce

Çok beklersiniz..Aynı tas aynı hamam..sanki ülkede bunlardan zeki kimse yok..

Değişmek lazım
Değişmek lazım - 6 ay Önce

Ak parti bile iktidara geldiği günden beri neredeyse reis dışında tüm kadrosunu sürekli yenilemektedir. Ama çok manidardır ki bazı illerde(Kocaeli bunlardan birisi) bir gurup var çok uzun yıllardır al gülüm ver gülüm, yeni beyinler farklı simaları, yerel siyasetlerdeki lobiler yüzünden görmek mümkün değil


SIRADAKİ HABER