Sağlık Müdürlüğüne Atama Sonrası Çelenk: Çekemeyenler...

Sağlık Müdürlüğüne Atama Sonrası Çelenk: Çekemeyenler...

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Kayseri'de de sağlık yöneticilerinin hizmet sözleşmeleri yenilendi.

Ancak Develi ilçe sağlık müdürlüğünde ilginç bir durum yaşandı.

Dr. Fatma Anteplioğlu'nun yeniden ilçe sağlık müdürlüğüne atanması sonrasında "Çekemeyenler zil taksın" ve "Hayırlı olsun kraliçe" ifadelerinin yazılı olduğu iki çelenk kurum binası önüne konuldu.

Çelenk fotoğraflarının Develi İlçe Sağlık müdürlüğüne ait whatsapp gruplarında da paylaşıldığı ve paylaşıma müdahale edilmediği belirtiliyor.

"Çekemeyenler zil taksın" ifadesi bir süre sonra çelenkten çıkarıldı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2021, 07:39

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Doktor
Doktor - 3 hafta Önce

Yönetici atamalarında işte son durum. Kraliçe ne ya? Zil tak ne? Ben bisey demiyorum ülkenin en elit memur tabakasının geldiği duruma bakın.

İŞTE OLAYA NE KADAR KAYITSIZ BİRİLERİ BUNLARA BELEŞ ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMAYAN SÖZLEŞMELİ MÜDÜLERDE DAHİL GÖRÜN.
İŞTE OLAYA NE KADAR KAYITSIZ BİRİLERİ BUNLARA BELEŞ ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMAYAN SÖZLEŞMELİ MÜDÜLERDE DAHİL GÖRÜN. @Doktor - 2 hafta Önce

ALLAH ISLAH ETSİN BU NE REZALET SÖZÜM ONA EĞİTİMLİ İNSANLAR.CENNET MAHALLESİ BİLE BUNLARIN YANINDA SÖNÜK KALIR BEN UTANDIM İNŞALLAH ONLARDA UTANIR.

yorumlar da herşey gizli
yorumlar da herşey gizli - 3 hafta Önce

böylesi yakışıksız bir durumda özveri ile il sağlık müdürlüğünde çalışanlar konu hakkında haklı düşüncelerini belirtiyor , ama bu kadına çelenk gönderenler bu yorumlara ordu gibi saldırıp beğenmeyerek yorumları itibarsızlaştırıyor. düzen kurulmuş , idareciler sessiz , olan devletimize oluyor, devletime yazık. bu nasıl bir düzendir. kimse buna dur demeyecek mi ? bakalım kaç kişi bu yorumu beğenmeyecek

Ecrin
Ecrin - 3 hafta Önce

Bu kurum da filyasyon sebebiyle çalıştık. Çekmediğimiz rezillik kalmadı. Hatta bizim soruşturmamız oldu bu kadınla. Ama bilin bakalım kime uyarı cezası verildi?

Sağlık personeli
Sağlık personeli - 3 hafta Önce

ben okurken utandım, nedir bu hırs ne bu seviyesizlik ya..

devletimize yazık oldu
devletimize yazık oldu - 3 hafta Önce

devletin içine düştüğü hale bakar mısınız ? işin acı yanı bu duruma herkesin sessiz kalması

alper alkış
alper alkış - 3 hafta Önce

ÇOK BANAL

MEHMET ALİ
MEHMET ALİ - 3 hafta Önce

Liyakat diyoruz ama maalesef Kayseri İl saglık muduru Fatma Anteplioglu isminde ısrar ediyor. Kimse vatandaşı dusunmuyor, zilı vatandaş mı takacak covid İle mucadele eden personeline mi takacak Fatma Hanım? Bu goruntuler Develi halkının vicdanlarını yaralamıştır. İl Sağlık müdürünu Develiler olarak goreve davet ediyoruz.

38
38 - 3 hafta Önce

Kayseri sağlık camiası = Brezilya Pembe dizileri


SIRADAKİ HABER