Sağlık Çalışanlarına Çanakkale Menüsü

Sağlık çalışanlarına Çanakkale menüsüBURSA Bursa'nın İnegöl ilçesi Devlet Hastanesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi sebebiyle o günleri yaşamak adına 'Çanakkale menüsü' hazırladı.

Sağlık Çalışanlarına Çanakkale Menüsü

Sağlık çalışanlarına Çanakkale menüsü

BURSA Bursa'nın İnegöl ilçesi Devlet Hastanesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi sebebiyle o günleri yaşamak adına 'Çanakkale menüsü' hazırladı.

Üzüm hoşafı, yağlı buğday çorbası ve ekmekten oluşan Çanakkale menüsü 500 sağlıkçıya ikram edildi. Sağlık çalışanları öğle yemeğinde Çanakkale menüsüyle o tarihi yaşadı. Yemekler, asker kıyafetli sağlık çalışanları tarafından ikram edildi. İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, "107 yıl önce bugün Çanakkale'de milletimiz büyük bir zafer kazandı. Biz hem bu zaferi kutlamak hem de şehitlerimizi anmak için bir aradayız. Değişik programlarla bugün etkinlikler düzenliyoruz. 18 Mart 1915'te Çanakkale'de askerimizin yemiş olduğu yemek menüsünü arkadaşlarımız hazırlamış. Burada bizler, çalışan arkadaşlarımız, gazilerimiz hep beraber 1915'te Çanakkale'de yenen yemeği aynı ruhla yedik. Bir kez daha bu mübarek toprakları bize vatan kılan şehitlerimizi anmış olduk. Onları ne kadar minnetle ansak borcumuzu ödeyemeyiz. Çünkü Çanakkale'de binlerce insanımız bu toprakları kanıyla vatan kıldılar. Bize emanet bıraktılar. Bugünde bize düşen o günleri hiçbir zaman unutmamak. Bir arada olmak, güçlü olmak. Eğer düşman bir gün yine bu topraklara gelirse aynı ruhla, aynı inançla vatanımızı, namusumuzu, mukettesebatımızı savunmak. Bu tür etkinlikle bize bu ruhu aşılıyor. Ben bir kez daha hem başhekimimize hem emeği geçen arkadaşlarımızı kutluyorum" dedi.

Sağlık çalışanlarına Çanakkale menüsü


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Sağlık çalışanlarına Çanakkale menüsü

Sağlık çalışanlarına Çanakkale menüsü

Sercan Yılmaz


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ziyaretçi
Ziyaretçi - 2 ay Önce

Keşke mecliste milletvekili ve bakanlarada verselerdi bu menüyü

ali
ali - 2 ay Önce

yakında 3 ögun canakkale menüsü yiyecez zaten sıkıntı yok

Fzt mustafa
Fzt mustafa - 2 ay Önce

Yemeği yapan taşeron firma sevindirik oldu.

Dayı
Dayı - 2 ay Önce

Hangi hastanede düzgün yemek ve gramaj çıkıyor söyleyin oraya tayin isteyelim. Yemekler çok çok kötü ve kalitesiz kimse kusura bakmasın

alii
alii - 2 ay Önce

milletvekilleri ve bakanlarda yemişmi aynı menüden

ALİ
ALİ - 2 ay Önce

ÜZÜM HOŞAFI,KURU EKMEK,ÇORBA IRAK CEPHESİNİN MENÜSÜNDE,
BİLİNENİN AKSİNE ÇANAKKALE DE İKMAL VE GIDA SORUNU OLMAMIŞTIR,TARİHİ BELGELERİ AÇIP OKUYUNUZ

SIRADAKİ HABER