Sağlığa Yeni Genel Müdürü Atandı

Sağlığa Yeni Genel Müdürü Atandı

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne aynı genel müdürlükte genel müdür yardımcısı olarak görev yapan Uzm.Dr.Eray ÇINAR atandı. Atama sağlık camiyasında memnuniyetle karşılandı.   Uzun yıllardır acil sağlıkta görev yapan ÇINAR'a Personel Sağlık Net olarak yeni görevinden başarılar dileriz. 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bitlisli att
Bitlisli att - 1 ay Önce

Semih bey neden gitti?

Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 1 ay Önce

Eray bey yıllarca emek verdi haketti, giden beyfendi gibi işi haricinde ortalığı karıştırmak la meşgul olmaz sadece işini yapar,giden beyfendi hiç işi ile ugrasmadigi için Eray bey gereken işleri çok iyi yürütür. Sahi giden beyfendi niye gitti ?

İşi bilen birinin gelmesi ilginç!
İşi bilen birinin gelmesi ilginç! @Hayırlı olsun - 1 ay Önce

Ne kadar orada kalacağı ve çalışmasına imkan verilip verilmeyeceği önemli!

drdt
drdt - 1 ay Önce

Sahanın tozunu yutmuş emek harcamış gece gündüz çalışmış liyakat ve ehliyet. Çok doğru bir atama olmuş. Ülkemiz kazandı.

Fvz
Fvz - 1 ay Önce

Olağan üstü bir atama olmuş, liyakat, ehliyeti, bilgisi tartışılamaz Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünü Sayın Genel müdürüm Uzm. Dr Eray hocamdan daha iyi yapacak başka bir yönetici tanımıyorum Allah yolunu açık etsin

HAKKARİ AĞLIYOR
HAKKARİ AĞLIYOR @Fvz - 1 ay Önce

YAPILACAK EN İYİ VE OLAĞANÜSTÜ İŞ HAKKARİ SAĞLIK MÜDÜRÜ HAMDULLAH KARA'NIN İŞTEN ALINMASI VE İŞTEN EL ÇEKTİRİLMESİDİR. BUNDAN HAYIRLI İŞ OLMAZ. NOKTA.

Att-Serhat 06
Att-Serhat 06 - 1 ay Önce

Sahada 112 ve UMKE nin tozunu yutmuş, bakanlık tarihinde ilk kez kademe kademe yükselmiş biri olması hasebiyle memnuniyet verici bir atama olmuş. Kendisini tebrik eder, 112 camiasına hayırlı hizmetler yapmasını dilerim.

att
att @Att-Serhat 06 - 1 ay Önce

çok iyi olmuş. sahada ki personeller olarak beklentilerimize el atılır, karşılanır umarım.

Att06
Att06 - 4 hafta Önce

Devletin trilyonlarca zarara uğramasına neden olanlar, kendi menfeati için makamı kullananlar, 10 lira maaşla trilyonluk araba ev alanlar, firmayla tatile gidenler ve şakşakcıları, lağıma düştüler ve oradan çıkamayacaklar

Dünyası kararanlar
Dünyası kararanlar - 1 ay Önce

İstanbul bir muamma, bir bilinmez, bir çözülmez. Ne zaman bitecek İstanbul'da dünyası kararan sağlıkçıların çilesi. Bu şehire yeni bir yöneticinin gelmesi neredeyse imkansız. Bakanlık İstanbuldaki yönetici kadrolarını Bakanlıktan doğrudan kendisi atasa keşke. Tek bir şartla, daha önce bu şehirde yöneticilik yapan kimse bir daha göreve gelmemek üzere.

Güllü Osman
Güllü Osman @Dünyası kararanlar - 1 ay Önce

İstanbul yönetimi liyakatsizlikte tarihin dip noktasını yaşatıyor doğru ama %100 tüm yöneticiler de değil öyle dediğiniz kadar. iyi olan işinin hakkını veren, samimi çalışan koltuğu dolduranlar da yok değil bununla birlikte cepleri dolduranlar da yok değil. Destek Hizmetleri ve Sağlık Hizmetleri birincilik için ölesiye kapışır rezillikte...hemen arkalarından Personel Başkanlığı(neyse ki değişti başkanı) Acil Sağlık Hizmetleri gelir....

By
By - 1 ay Önce

Ya personellere ne fayda atanan müdürler yüzümüze bile bakmıyor ki .


SIRADAKİ HABER