O Hemşire Açığa Alındı

İnegöl'de cumhurbaşkanına hakaret eden hemşire çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldıktan sonra açığa alındı.

O Hemşire Açığa Alındı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın canlı müzik konusunda yasakların gece saat 24.00' e çekildiğini açıklamasının ardından İnegöllü erkek hemşire Hasan Ç., "24'e çekiyoruz kusura bakmasın' demişsin. Kusura bakmazlar, seni çalgı sapıyla, davul derisiyle, yeri gelir sahne halısıyla dövüp içkiyle boğarlar. Foseptik evladı sevimsiz puşt seni" demişti.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Yayınladığı yorum sonrası gözaltına alınan sağlıklı adliyeye sevk edilerek, mahkeme Adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. İnegöl Kaymakamlığınca yürütülen idaresi soruşturma kapsamında açığa alındı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2021, 01:01

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
alim
alim - 2 ay Önce

HAKARET ASLA KABUL EDİLEBİLİR BİR ŞEY DEĞİLDİR.

üye
üye - 2 ay Önce

devlet büyüğünü seversin sevmezsin ayrı şey. Ama seçilmiş bir başkana her kim olursan ol bu uslüpla cevap veremezsin. haklıysan bile haksız olursun. doğru karar... böyle insanların devlet memuru olması engellenmeli....

Ercan Mattaoğulları
Ercan Mattaoğulları - 1 ay Önce

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin başı ve Türk Milletinin Dünya kamuoyundaki en üst temsilcisine hakaret edemezsin.Sevmeyebilirsin ama saygı duymak zorundasın.Sevmemen sana ,Cumhurbaşkanına hakaret hakkı vermez,Bugün Devletimin başında Cumhurbaşkanı olarak Sn. Kemal Kılıçdaroğlu olsa bir Ülkücü olarak bana da hakaret hakkı doğmayacağı gibi.Eleştir ama hakaret etme hele ki Devlet Memuru isen gerçek veya sanal alemde daha itinalı davranman gerektiğini bilmelisin.Alınan karar çok doğru bir karar.Bugün Devletimin başında Sn. Recep Tayyip Erdoğan değilde Sn.Kemal Kılıçdaroğlu da olsa saygı duymak zorundayız.Devlet adabı ve Türk Töresi bunu gerektirir.

Mir Polat
Mir Polat - 1 ay Önce

Herkes haddini bilecek

aydın
aydın - 1 ay Önce

Bu gerizekalı bizden değildir

T akbulut
T akbulut - 1 ay Önce

Cekirge devlet hastanesinde çalışan bir saglikci olarak saygıdeğer ç baskanimiz devletimizin onuru şerefi ve temsilcisidir bu zavallı akıl noksan şahsiyetsiz foseptik çukuru kelimesi ile ne kadar bunalımda olduğunu ispatlıyor bu ahlaksız saglikci olamaz vatandaşlıktan cikarilmali bu dan böyle açığa almalar yetmez devlet büyüklerine dil uzatacak kadar haysiyetsiz ler haddini bilmeli şu edepsiz kullandığı kelimeler le kendinin ne kadar saygısız olduğunu ispat etmiştir ç baskanimuz bir numaralı yetkili ağızdan devletimizin bekası halkın sagligi için alınan kararların ciddiyeti bakımından kendinin açıklaması gecesini gündüzüne katması erdemli bir kişilik örneğidir ç başkanımıza dil uzatmayın o dil kırılır bizler ses cikarmiyorsak ülkemizde adalet in cezasını vereceğine inandığımız içindir 15 temmuzda canını hiçe sayan bir vatansever ç baskanimiz dır ellerinden operim saygı duymak zorunda herkes bu mesajı okuduğumda sabaha dek uyumadım bu alçaklar bu ülkeden kovulsun defolsun gitsinler bu ne terbiyesizlik tir şu masaji bile ellerim titreyerek yazıyorum yazıklar olsun edepsiz sana yazıklar olsun sen ve senin gibiler bu vatanda asla yer edinemyecekler bir kere edep yok edep ç baskanimiz recep Tayyip Erdoğan bizim liderimiz inadına ç başkanımıza bu edepsizler karşı asla yalnız bırakmayız hem memur hem halk hemde oy veren biri olarak her zaman onunlayiz

haketmiş
haketmiş - 1 ay Önce

memur bu uslupla konuşamaz.Haketmiş

Ezel
Ezel - 1 ay Önce

Oha be ne olursa olsun bir Cumhurbaşkanına bu yazilirmi gerzek ????


SIRADAKİ HABER