O Doktora Eşi Boşanma Davası Açtı

İğrenç olay Adana'da yaşandı... Hastalarıyla sağlık ocağında cinsel ilişkiye giren Dr. İ.H.S. (53) açığa alındı. Doktorun cinsel ilişkiye girdiği kadının da olayı doğruladığı öğrenildi.

O Doktora Eşi Boşanma Davası Açtı

Adana'da, görevli olduğu aile sağlığı merkezinde hastalarıyla cinsel ilişkiye giden Dr. İ.H.S. (53) açığa alındı. Doktorun eşi de boşanma davası açtı.

Yüreğir ilçesindeki 051 No'lu Levent Aile Sağlık Merkezi'nde aile hekimi olarak görev yapan İ.H.S.'ye muayeneye gelen bazı kadınlar, hemşirelere, doktorun kendilerine elle tacizde bulunduğunu söyledi. Bunun üzerine merkezde görev yapan hemşire ve doktorlar, Sakar ile görüşüp uyardı.

Ancak tüm uyarılara rağmen kadın hastalara sözle ve elle tacize devam eden İ.H.S., iddiaya göre 4 hastasıyla da aile sağlığı merkezinde cinsel ilişkiye girdi.

SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Durumdan şüphelenen diğer doktor ve hemşireler, İ.H.S.'nin ilişkiye girdiği öne sürülen hastayı takip edip suçüstü yaptı. İl Sağlık Müdürlüğü'ne dilekçe veren doktor ve hemşireler, İ.H.S.'den şikayetçi oldu.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

İ.H.S., valilik kararıyla açığa alındı. Olayı öğrenen Dr. İ.H.S.'nin eşi boşanma davası açtı. Doktorun cinsel ilişkiye girdiği kadının da olayı doğruladığı öğrenildi.

MURAT KARAMAN

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER