Nusret'in 3 hamburger fiyatı sosyal medyayı salladı!

Nusret Gökçe'nin Londra'daki son açtığı restoranının fiyatları sosyal medyada çok büyük tepki topladı. 3 burger 3 bin 600 TL tutunca, Nusret sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Nusret'in 3 hamburger fiyatı sosyal medyayı salladı!

Nusret'in son açtığı Londra'daki restoranının fiyatları sosyal medyada büyük tepki çekti. Futbolcu menajeri Muzzi İzzet, 3 tane burgere 3 bin 600 TL ödediğini belirttiği fişi Twitter hesabından paylaşınca, Nusret sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Kendine has 'tuz serpme' (saltbae) hareketiyle ününü ülke dışına taşıyan ve dünyanın çeşitli yerlerinde restoran açan Nusret Gökçe, şimdi de Londra'nın merkezinde restoran açıyor. ABD, İspanya, Dubai ve Yunanistan'da işletmeleri bulunan Nusret Gökçe'nin, Londra'da açacağı yeni mekandaki fiyatlar, büyük tepki çekti.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

38 yaşındaki Gökçe'nin Londra'daki restorandaki yemek fiyatları, daha önce Emre Mor'un menajerliğini de yapan Muzzi Özcan tarafından sert eleştirilere maruz kaldı. 

Milli dedik, milli gururumuz dedik, 3 tane burger 3 bin 600 TL!"

Muzzi Özcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Nusr-et Londra, hayatımda ödediğim en gereksiz yemek! Milli dedik, milli gururumuz dedik, 3 tane burger 3 bin 600 TL!" ifadelerini kullandı.

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
fakir
fakir - 4 hafta Önce

yemeden önce fiyat sorun kardeşim!!!

ademoglu
ademoglu - 4 hafta Önce

zaten sen orda yeme diye o kadar pahalı.
birde fiş paylaşmış.

AKILLI
AKILLI - 4 hafta Önce

YİYEN YEDİĞİ ...:)))))) KAZIKLA KALIR

SIRADAKİ HABER