Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren soru!

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programına yeni evli çiftin sorusu damga vurdu. Genç kadın, "Annem düğünüm olmadığı için çok beddua okudu. 'Allah sana evlat yüzü göstermesin' dedi. Bedduası tutar mı?" sorusunu yöneltti. Duruma şaşıran Hatipoğlu, canlı yayında beddua eden anneye seslenerek bedduayı geri çekmesi için çağrıda bulundu.


Ramazan ayının gelmesi ile ekranlara dönen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bu yıl da koronavirüs salgını sebebiyle programını online şekilde sürdürüyor. Programa çevrimiçi bağlantı ile katılan seyirciler ise merak ettiklerini Hatipoğlu'na soruyor.


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

"ANNEM DÜĞÜN YAPMADIK DİYE BEDDUA ETTİ"
Ünlü ilahiyatçıya son olarak Diyarbakır'dan bağlanan yeni evli bir çift tarafından, "Annem düğünüm olmadığı için çok beddua okudu. 'Allah sana evlat yüzü göstermesin' dedi. Bedduası kabul olur mu?" sorusu soruldu.

ANNEYE SESLENDİ
Resmi nikahın olup olmadığını öğrenen Hatipoğlu, "Allah annenizin hak etmediğiniz bedduasını uzak etsin inşallah" diyerek, yeni evli çiftin annesine seslendi. Hatipoğlu, "Anneniz de eğer izliyorsa, lütfen kızına ve damadına ettiğin bedduayı ger çek. Elini aç, 'Allah'ım evladıma hayırlı bir evlat nasip et' diye dua et. Böyle küçük şeyler beddua ile cezalandırılmamalı diye düşünüyorum." dedi

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haber
Haber - 2 ay Önce

Muhtesem bir haber cok sagolun

SIRADAKİ HABER