Nihat Hatipoğlu'na soruldu: Uzaylılar Müslüman mıdır?

Nihat Hatipoğlu'na soruldu: Uzaylılar Müslüman mıdır? Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bir gencin kendisine yönelttiği "Uzaylılar Müslüman mıdır?" sorusunu yanıtladı

Nihat Hatipoğlu'na soruldu: Uzaylılar Müslüman mıdır?

ATV'de yayınlanan 'Nihat Hatipoğlu ile Sahur' programında bir genç, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na

"Uzaylılar Müslüman mıdır?" diye sordu.
Soru üzerine gülen Hatipoğlu,


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

"Uzayda kimse var mı ki, bilmiyoruz ki. Uzayda bir hayat olmuş olsaydı bu konuda net bir şey söylemek doğru değil. Kur-an'ı Kerim net bir şey söylemediği için" dedi.

Hatipoğlu, şöyle devam etti:

"Ama 'yer' ve 'göktekiler' kelimeleri var. O 'göktekiler'den maksat, bizim dünyamız dışındakiler, göktekiler. Göktekiler gezegenler, yıldızlar, vesaire. Orada bir hayat varsa mutlaka Allah, göndermiştir peygamber. 'Biz peygamber göndermedikçe sorumlu tutmayız' diyor çünkü. Mevcut olmuş olsaydı sevgili peygamberimizden haberdar olurlardı, ona göre iman ederlerdi. Ama bu konuda net bir bilgimiz yok."

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÜLKER
ÜLKER - 2 hafta Önce

NAKİTOGLU UZAYDA PARA OLSA ÖNCE SEN GİDERSİN. İŞİN GÜCÜN PARA BE.MİLLET CANININ DERDİNDE EVE EKMEK GÖTÜRMEK PEŞİNDE SEN. AYARLADIĞIN ADAMLAR LA İLGİNÇ SORU PEŞİNDE PARA KAZANMA BİR NUMARALI ŞOVMENSİN.HARAM OLSUN SANA HAK ETMEDİGİN HERŞEY.

Ülker
Ülker - 2 hafta Önce

SOYADINIZ DEĞİŞMİŞ NAKİTOGLU. İSLAM'I BİTİRDİNİZ İŞİN GÜCÜN PARA.

İsmail
İsmail - 2 hafta Önce

Aylık gelirini açıkla cesaretin varsa. NAKİTOGLU.

PAŞA BEY
PAŞA BEY - 2 hafta Önce

NAKİTOGLU AYLIK GELİRİNİ AÇIKLA. YÖK ÜYESİ, TEKNOLOJİİİ İİ REKTÖR MAAŞI,TV PROGRAMI VS VS MİLLETE DE ÇIK HİKAYE BİR İSLAM ANLAT. YÜREĞİN VARSA AYETLERİ ANLAT DİN ALLAH'IN DİNİ.

sağlıkçı
sağlıkçı - 2 hafta Önce

salak saçma yorum yapmayın.körmü gözünüz,sizin partinizde sizleri zamanında paraya boğsay dı. hadi ordan hadi ....... gidin.

SIRADAKİ HABER