Mansur Yavaş: Kiraladığımız yurt ve otele öğrencilerimizi yerleştirmeye başladık

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, barınma sıkıntısı çeken gençlerin sesini duydu. Yavaş, gençlerin Şefkat Evleri ile kiraladıkları yurt ve otele öğrencilerin yerleştirilmeye başlandığını duyurdu.

Mansur Yavaş: Kiraladığımız yurt ve otele öğrencilerimizi yerleştirmeye başladık

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, öğrencilerin barınma sorunuyla ilgili sosyal medyadan açıklamada bulundu.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

“Yarınlarımızı bilimin ışığıyla aydınlatacak olan kıymetli evlatlarım” diyerek gençlere seslenen Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin barınma sıkıntısı çeken öğrenciler için başlatılan geçici konaklama imkanlarıyla ilgili bilgiler verdi.

Şu ana kadar geçici konaklama için Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne binin üzerinde başvuru geldiğini ve gelmeye devam ettiğini belirten Yavaş, “Şefkat Evlerimize, kiraladığımız yurt ve otele öğrencilerimizi yerleştirmeye başladık. Sizler hür fikirlerinizle geleceği inşa ederken daima yanınızda olacağım” açıklamasında bulundu.

Ankara'da geçici bir süre hasta refakatçisi veya hasta olarak bulunmak zorunda olan ancak barınacak yeri ve maddi imkanı olmayan yardıma muhtaç kişi ve ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş yatılı hizmet kuruluşları olan Şefkat Evleri, eğitim-öğretim hayatının başlamasıyla kalacak yer sıkıntısı çeken öğrencilere de açıldı.

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
........
........ - 1 ay Önce

ALLAH bin kere razı olsun başkan. RABBİM size en yüksek makam olan başkanlık makamını nasip etsin.

Halis aslan
Halis aslan - 1 ay Önce

Sen adamsın seni rabbim cennetine efendimize komşu eylesin

MEHMET TEK
MEHMET TEK - 1 ay Önce

ADAMSIN BAŞKAN

Vatandaş diyorki
Vatandaş diyorki - 1 ay Önce

Dürüst ve Güvenilir bir adamsın.Halk senin gibi dürüst siyasetçiye ihtiyacımız var inşaAllah bu seçimde seni cumhurbaşkanı görürüz.

SIRADAKİ HABER