Küçücük Belediyeye Lüks Makam Aracı !

Aksaray'da yolları toz ve topraktan geçilmeyen ve çöpleri toplanmayan Topakkaya Kasabasında 345.000 TL'lik liralık makam aracına kurban kesti.

Küçücük Belediyeye Lüks Makam Aracı !

Aksaray Topakkaya Belediye Başkanı Adem Baylan, “İtfaiye öncü aracı” adıyla lüks makam aracı aldı. Belediyenin aldığı araç vergisiz 345 bin TL'ye mal edildi. Wolkswagen Tıguan 2.0 TDİ marka aracın piyasa değeri vergiler dahil 1 milyon 60 bin lira. AK Parti'li Başkan Baylan makam aracını teslim alırken, “Kalpler ancak Allah C.C.'yi anmakla huzur ve saadete erebilir. Belediyemize aldığımız araçlar için Allah'ım kestiğimiz adaklarımızı kabul eylesin” diyerek kurban kesti. Başkan araca ayrıca vergi de ödemedi.

YALNIZCA ADINI VERMEDİLER

Araca AK plaka takılması da dikkat çekti. İhale öncesi Elektronik Kamu Alımları Platformu'nda (EKAP) üzerinden yayınlanan şartnamede araç ince ayrıntılarına kadar tarif edildi. Aracın yalnızca markasının yazılmadığı teknik şartnamede, aracın “4 silindir 16 V dizel TDI CR Motor, 2.0/1968 motor hacmi, 7 ileri DSG vites, 4509 mm uzunluk, 1635-1675 mm yükseklik, 142 mm yerden yükseklik, 2679 mm aks mesafesi, 63 litre kapasiteli yakıt tankı, 11.5 m dönme çapı, 615 litre bagaj kapasitesi, 1715 kg ağırlıkta'' olması istendi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

8 hoparlörlü ısıtmalı deri direksiyonlu

Otomobilin donanım özellikleri ise çok lüks. Araçta şu özellikler var. “Özel koltuk döşemesi, R-Line halı ve paspaslar, ısıtmalı deri direksiyon ve vites topuzu, ışıklı makyaj aynası, 30 renkli ambiyans aydınlatması, marşpiyel kaplama, Titanim Silver, Dark Grid veya R-Line iç dekor, yüksek ayarlı Top Comfort ön koltuklar, 8 hoparlör, önde çift USB girişi, karartılmış arka ve yan cam, Bluetoothlu mobil telefon.”


DENİZ AYHAN

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2021, 04:10

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlıkçı
sağlıkçı - 3 hafta Önce

ALLAH ın adını ağzına almaya hiç utanmıyormusun acaba.

CEVDETT
CEVDETT - 3 hafta Önce

ISITMALI-SOĞUTMALI KOLTUK KISMINI ATLAMIŞLAR. BAŞKANIN MABADI YAZIN TERLEMEKTEN, KIŞIN ÜŞÜMEKTEN KURTULURDU. HA HAYYYYY.....ALLAH'TAN KORKUN...

HALK
HALK - 3 hafta Önce

BAŞGANIM TÜĞÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKI İLE GÖSTERİŞ TAKİYYEYE TAM GAZ .VALLAHİ YATACAK YERİNİZ YOKKKKKKKKKKKKKKKKK....

SIRADAKİ HABER