KPSS'den Yüksek Puan Alıp, Atanamayana Kılıçdaroğlu'ndan Destek

KPSS'den yüksek puan alıp, atanamayan adaya Kılıçdaroğlu'ndan destek

KPSS'den Yüksek Puan Alıp, Atanamayana Kılıçdaroğlu'ndan Destek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Salı akşamı Twitter'da yaptığı paylaşımla, KPSS'den 92,7 puan almasına rağmen mülakat sonucunda atanamayan öğretmen adayı Sare Halıcı'ya destek verdi. Halıcı'nın mesajını paylaşan Kılıçdaroğlu, "Kul hakkı nedir? Kul hakkı budur" diye yazdı. Bugün yalnızca bu konuyla ilgileneceğini duyuran CHP lideri, kamuoyunu bilgilendireceğini ifade etti. Gelişmeler gün boyu canlı anlatım sayfamızda.

İmamoğlu'ndan KPSS'de aldığı puana rağmen ataması yapılmayan öğretmen adayına destek

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter hesabında KPSS'de alanında birinci olup sözlü mülakatta elendiğini belirten Sultan Fidan isimli öğretmen adayına destek verdi.

İmamoğlu, "Senin başına gelenler binlerce gencimizin başına geliyor ve bu beni çok üzüyor" dediği Fidan'a İBB'de uzmanlık alanıyla ilgili işe alım olması durumunda başvurmasını istedi.


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanlığı'nı da etiketleyen Fidan, "#mülakatahayır" etiketiyle yaptığı paylaşımda, KPSS için iki yıldır çalıştığını, bölümünde birinci olduğunu, alanında doktora yaptığını yazdı.

Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da Twitter'da yaptığı paylaşımla, KPSS'den 92,7 puan almasına rağmen mülakat sonucunda atanamayan öğretmen adayı Sare Halıcı'ya destek verdi.

Bugün yalnızca bu konuyla ilgileneceğini duyuran CHP lideri, kamuoyunu bilgilendireceğini ifade etti.

Sercan Yılmaz


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçi
Sağlıkçi - 3 hafta Önce

Film fırıldak işlerde tiyatrolarda bir numaralar altından fitne çıkmazsa hiçbir şey bilmiyorum. Bunlar hayırlı işlere el atmazlar ya kendi adamları yada tercih yapmayanlar yapıpta kendilerinden yüksek olanlar alınmıştır. Chp emekçiye düşmandır Chp İslam'a nefrettir Chp hak hukuk bilmez ya darbe yapar ya darbecileri destekler ya Pkk ile iş tutar yada onların ağababalarıyla Türk insanı onları ve dedelerini 145 yıldır tanıyor.

MİLLİYETÇİ
MİLLİYETÇİ - 3 hafta Önce

Siz bu ülkeye düşman olan Terörle bir olduktan sonra altın dağıtsan ne olur vatanım bayrağım hürriyetim olmadıktan sonra canım olsa ne olur Siz hdp ile bir olduktan sonra kemali ,merali,temeli ve diğerleri size bu ülkenin gerçek sahipleri türk müslümanlar olarak oy değil su bile vermeyiz

Özgür Yıldırım
Özgür Yıldırım - 3 hafta Önce

Belediyeleri ellerinde patladı 2.5 yıldır ne icraat yaptılar ne projelerini bulabildiler. İstanbul borç batağında, izmir rezil bi halde, Ankara ajansın hizmetkarı kendi ağzıyla itiraf etmişti kısaca balon gibi patladılar. Sokaklar istediği gibi karışmıyor arada bir boğaziçi, tencere tava çaldılar oda tutmayınca reklam ve show yapıyorlar siz önce hdpkk ile gezip dolaşmaktan vazgeçin para pul makam geçici devletimin yanında olun.

Kartal
Kartal - 3 hafta Önce

Siz kandil'deki teröristleri İBB'ye mülakata aldınız mı ? Orman Yangınlarında rezil oldunuz Ekonomi siyasetinizle rezil oldunuz merkez bankasına gidip bir şey yapamayarak rezil oldunuz dolar siyasetinde yere çakıldınız İBB nin rezilleklerini örtbas etmek için şimdi de bunları öne atıyorsunuz YİNE REZIL OLACAKSIN!

Bence
Bence - 3 hafta Önce

KPSS kaldırılmalı, kurumlar ihtiyacı olan personeli kendi açtığı ;alan sınavı ,beceri sınavı ,iletişim sınavıyla almalı sonra birsürü işten zerre anlamayan adam sırf matematik ve Türkçe iyi diye işe giriyor ben bilgi işlemci alacaksam ne yapayım matematiği yada diş teknisyeni alacaksam napiyim matematiği adam 90 puan almış diş dizmeyi bilmiyor banane senin 90 puanından bu işlerin modası çoktan geçti ama illa bi tutturulmuş KPSS ben bu sınava girmiyorum bile KPSS’den puan alamıyor diye düşünmeyin ben yanıma gelen personelden memnun değilim ünv eğitiminden sonra artık işlerin beceri noktasına gelmesi gerekiyor test usulü aynı tarz meslekle Alakası olmayan sorular çok anlamsız bu işi bi kaldırın artık daha fazla mesleki donanımlı sınavlar açın

Diş hekimi
Diş hekimi - 3 hafta Önce

Cumhurbaşkanımıza oy veren bir vatandaş olarak bu mülakatlar midemi bulandırıyor. Yazık çok yazık. Torpili başta kaldırıp sonradan geri getirirseniz halk da verdiğini aynı şekilde sandıkta geri alır. Demedi demeyin...

SIRADAKİ HABER