Koca: Rüşvet İddiaları Hakkında Soruşturma Devam Ediyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ABD’li ilaç şirketi Alexion’un, Sağlık Bakanlığı’nda milyonlarca dolar rüşvet dağıtması skandalına ilişkin CHP Milletvekili Kasap’ın soru önergesine yanıt verdi

Koca: Rüşvet İddiaları Hakkında Soruşturma Devam Ediyor

CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, ABD’li İlaç Şirketi Alexion’un, Sağlık Bakanlığı’nda milyonlarca dolar rüşvet dağıtması skandalını geçtiğimiz yıl TBMM gündemine taşıdı. Kasap, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya, “Kamuoyuna bir açıklama yapmayı düşünüyor musunuz?” diye sordu. 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

CHP Milletvekili Kasap’ın soru önergesine yanıt veren Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Soru önergesinde yer alan hususlara ilişkin Bakanlığımızca inceleme yapmak üzere müfettiş görevlendirilmiş olup, söz konusu inceleme süreci halen devam etmektedir” ifadelerini kullandı.

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hak
Hak - 3 ay Önce

Sayın bakan o kadar kendinle çeliştin ki sana güven sıfır

hakkari
hakkari - 3 ay Önce

Allah ıslah etsin yapanları. Bakanlıkta kim ne yapıyorsa yanına kar kalıyor. Hakkari Devlet Hastanesinde onca şey yaşandı, oldu, çizildi ve ne hikmetse ismi zikredilen hatta açığa alınan kişiyi yine terfi ettirilip müdür yaptılar. Sistem her türlü şaibeye açık ondan dolayı da çalışanlar arasında müthiş huzursuzluklar var.

SIRADAKİ HABER