Kadın Cerrah, Seda Sayan'ın Canlı Yayında Göbek Attı

Sabahın Sultanı Seda Sayan programına konuk olan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Banu Küçükpolat, canlı yayında roman havasıyla göbek attı. Küçükpolat'ın dansı karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Sayan ise dakikalarca alkış tuttu.

Hafta içi her gün Star TV ekranında yayınlanan Sabahın Sultanı Seda Sayan, programında ilginç anlar yaşandı. Sağlık hakkında soruları yanıtlamak için canlı yayına çıkan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Banu Küçükpolat, dans şovuyla herkesi şaşkına çevirdi.

ROMAN HAVASINI KURTLARINI DÖKTÜ


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Canlı yayında seyircilerden gelen soruları yanıtlayan Küçükpolat, müziği duyunca topuklu ayakkabı ve kırmızı elbisesiyle kurtlarını döktü. Roman havasında göbek atan Küçükpolat'ı izleyen Seda Sayan ise dakikalarca alkış tuttu.

Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı, Seda Sayan'ın canlı yayında göbek attı

"LİNÇ DE YEDİM ÖVGÜ DE ALDIM"

Dans şovunun kısa sürede gündem olmasının ardından Instagram hesabından paylaşım yapan Küçükpolat, "Bu kadar ses çıkaracağını düşünmemiştim. Linç de yedim övgü de aldım. Ama canlar ben böyleyim değişmem. İstesem de değişemem. Ruhum istiyor ben yapıyorum. Sevenlere de sevmeyenlerime de duyurulur" dedi.

Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı, Seda Sayan'ın canlı yayında göbek attı

Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı, Seda Sayan'ın canlı yayında göbek attı

Star TV ekranların hafta içi her gün yayınlanan Sabahın Sultanı Seda Sayan programı, son bölümü ile izleyenlerini coşturmuştu.

Birbirinden farklı konuların işlendiği programa konuk olarak Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Banu Küçükpolat katılmış, orkestranın müziğe başlaması ile oynamaya başlamıştı.

DR. KÜÇÜKPOLAT'IN DANSI BÜYÜK İLGİ ÇEKTİ

Kırmızı elbisesi ve ışıltılı topuklu ayakkabıları ile beğenileri üzerine toplayan Dr. Küçükpolat'ın dansı ilgi çekmişti.

Ekranlara yansıyan renkli görüntüyle ilgili bugün yeni bir gelişme yaşandı

TTB, İNCELEME TALEBİNDE BULUNDU

Türk Tabipleri Birliği (TTB), Op. Dr. Küçükpolat hakkında inceleme talebinde bulundu.

TTB tarafından Tabip Odası Başkanlığına gönderilen yazıd,i şu ifadelere yer verildi:

'Sabahın Sultanı Seda Sayan' adlı televizyon programında konuk olan Op. Dr. Banu Küçükpolat'ın tıbbi deontoloji ve hekimlik meslek etiği kuralları ışığında disiplin işlemleri yönünden değerlendirilmesini ve sonucundan tarafımıza ve ilgililerine bilgi verilmesini bekleriz.'

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
...........
........... - 4 hafta Önce

HOYDAAAAAAAAAAA

erdal er
erdal er - 4 hafta Önce

İnsanın özel hayatı ister göbek atar ister namaz kılar bu kendi bileceği birşey insanlara saygı göstermeliyiz bunu hbaer edilmesi bile bizim ne kadar geri olduğumuzu gösteriyor

Fethi
Fethi - 4 hafta Önce

O YÜREĞİMİZ SOĞUDU. TEŞEKKÜR DR HNM.

ne varki
ne varki - 4 hafta Önce

ne olmuş yani sefası olsun

ali veli
ali veli - 4 hafta Önce

Hahahaayt kadın yıllarca içinde bir asena tutmuş valla iyi döktürdü tosun paşa gibi o omuz sallaması yok mu koptum valla

Rizevi
Rizevi - 4 hafta Önce

Ruhun değil nefsin istiyor

gazi yıldız
gazi yıldız - 3 hafta Önce

mesai saati dışında bana kimse karışamaz.ohaaaa gidin ne haltler yiyenler var.

SIRADAKİ HABER