K Vitaminini Kovid Aşısı Zannedince Çuvalladı

İYİ Parti'den ihraç edildikten sonra Zafer Partisi'ni kuran Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla alay konusu oldu. K vitaminini, koronavirüs aşısı gibi servis eden Ümit Özdağ'ın algı operasyonu sosyal medya kullanıcılarının dikkati sayesinde kısa sürede bozuldu. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Biz bile anladık! Siz anlamadınız" diyerek Özdağ'ı ti'ye aldı.

K Vitaminini Kovid Aşısı Zannedince Çuvalladı

Sürekli olarak mülteciler, sığınmacılar aleyhine paylaşım yapan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın algı operasyonu kısa sürede bozuldu. İYİ Parti'den ihraç edildikten sonra kendi partisini kuran Ümit Özdağ, K vitaminini Kovid-19 aşısı gibi servis etmeye çalıştı. Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Her alanda hata-yanlışlık yapılır, kabul edilir, düzeltilir ama insan sağlığında hataya ve hatta şüpheye dahi yer yoktur. Yavrularımızın üzerinde deney yapılması ve bunun yanlışlıkla denilerek savunulması kabul edilemez." ifadelerini kullandı.

Orada 'Kavit' yazıyor 'Covid' değil

Ümit Özdağ'ın algı operasyonu sosyal medya kullanıcılarının dikkati sayesinde kısa sürede bozuldu. Bir sosyal medya kullanıcısı, Özdağ'ın paylaşımına, "Sayın Ümit Özdağ, orada Kavit yazıyor K vitamini. Biraz araştırıp düşünseniz keşke. Kusura bakmayın ama böyle araştırmadan her şeye atlıyorsunuz, bir de ülke yönetmeye talip oluyorsunuz yazık." yorumunda bulundu. Bir başka kullanıcı ise, "Biz bile anladık! Siz anlamadınız" diyerek Özdağ'a tepki gösterdi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Sağlık Bakanı Koca aradı

Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda ise, "Sağlık Bakanı Sayın Koca telefon ederek twitte atılan belgenin 2020'de yapılan bir K vitamini olduğunu açıkladı." ifadelerini kullandı.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
T saglikci
T saglikci - 1 ay Önce

Sağlıkçılarda ana baba çocuğu sayın ozdag iftira atıyorsun siddetin önünü açıyorsun eğer ortada bir iftira varsa cumhuriyet bassavcilarimiz senin hakkında gerehin yapmalı evet biz saglikcilar hergun 3 5 kişi koronadan sehid olurken sen pardonda seçildiğinde partine bile yanlış yapmışsın başka parti kurmuşsun zaten sen mecluste tatilde yan gel yat saglikciya çamur at politikasıdır neyin nesi ben şahsen hakkım zehir olsun zerre kadar varsa sonrada hastalar sağlıkçılara karşı on yargılı oluyor gel saglikcilarin yerinde ol özellikle pandemide üstün gayret ettiler canları ile çoğunu bedel ödedi korona illeti defolsun diye olmayan vicdanın sızlamadı gibi olmayan bilgin ilede kavit uygulamasını kovid yapıyorsun yarın birgun biriside art niyetli olsa herhangi bir saglikçıta darp cebir yapsa çokmu iyi olacak oysa sana düşen görev belli seni Allahın büyük adaletine havale ettik eğer iftira atında yok eğer personel nette haber olsun diye yazdıysa yani kim sağlıkçılara bilip bilmeden o yargülü davranırsa iki elimiz yakasında olur bizler sahipsiz değiliz ç baskanimuz bu konulara el atmalı neyin hesabını yapıyor lar anlamadık

Saglikci
Saglikci - 1 ay Önce

Seni Allahın adaletine havale ettik saglikcilar olarak kuranda iftiranın cezası hızlı verilir diye Allah bildiriyor .

sağlıkçı
sağlıkçı - 1 ay Önce

TAMAMDA K VİT AŞI KAĞIDINA NİYE YAZIYOR

sağlıkçı
sağlıkçı @sağlıkçı - 1 ay Önce

hangi kafayı yaşıyorsun git elini yüzün yıka şaşkın

Ülkeye bak
Ülkeye bak - 1 ay Önce

Ucuz siyaset yapmış başka bir şey değil. Diğer ucuzluk da muhalifler hatalı söz edince hemen haber yap ama iktidar on katını yapsa bile sus pus. Allah hepinizden soracak hesabını. Önce adil insan olmak lazım iktidara yada muhalefet yandaşı değil.

sağlıkçı
sağlıkçı - 4 hafta Önce

Burada önemli olan şu bunu art niyetli olarak kim bu elemanın eline servis etti önemli olan bu.

attci
attci - 1 ay Önce

Bu haberden sonra biz sağlıkcılara dik yazım,güzel yazım dersi uses'ten cıkarsa hiç şaşırmam...

sağlık personeli
sağlık personeli - 4 hafta Önce

Tıbbi Terimlerin yazılışı açısından; K vitamininindeki K harfi Ka diye değil K diye yazılır. İkincisi Covid, Kovid diye değil Covid diye yazılır. Ama hangisi??? Hangi amaçla yazıldı???

SIRADAKİ HABER