İYİ Parti üst yönetiminde deprem!

İYİ Parti yönetiminde adeta deprem oldu. Meral Akşener, İYİ Parti'nin 2 numaralı koltuğunu Koray Aydın'dan aldı ve teşkilatları kendine bağladı. Yavuz Ağıralioğlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinden alındı.. İşte İYİ Parti Başkanlık Divanı'nda yapılan o değişiklikler.

İYİ Parti üst yönetiminde deprem!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçime doğru partinin A Takımı'nı değiştirdi. Koray Aydın'dan teşkilatlar alınırken, son dönemdeki çıkışlarıyla parti tabanı ve Millet İttifakı ortağı CHP'de rahatsızlıklar yaratan Yavuz Ağıralioğlu A Takımı'ndan tamamen çıkarıldı. İşte İYİ Parti'deki o değişiklikler...

Koray Aydın'ın elinden teşkilatlar alındı

- Koray Aydın artık teşkilattan sorumlu değil. Siyasi İşler Başkanlığı'na getirildi. Meral Akşener, teşkilatı kendisine bağladı.

- Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu görevden alındı ve Başkanlık Divanı'nda kendisine koltuk verilmedi. Ağıralioğlu'nun yerine Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı olarak Rıdvan Uz getirildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

- Eğitim Politikaları Başkanlığı'na Sevinç Atabay getirildi.

- Toplumsal Politikalar Başkanı Ayfer Yılmaz oldu.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ben
Ben - 2 ay Önce

Akil insan bindiği dalı keser mi?Yavuz beye yazık olmuş tabi onlarda biliyor kimin palazlanacağını

Tansu
Tansu - 2 ay Önce

Gerçek milliyetçi Alperen liderlerler tasfiye edildi. CHPkk hdpkk ittifakı önündeki engeller kalktı

sss
sss - 2 ay Önce

HDP iyi partiye gözlerine baka baka bizm oylarımızla orada oturuyorsunuz dedi bir baba yiğit iyi partili diyemedi ki ben hainlere uşaklık yapmam diye hem bu dünyada hem ahirette hayinler ebedi cehemnnem ile ceza alacaklar Allah vatan hayinlerine cehennemde hemde ebedi olarak kalacakları yer orası

SIRADAKİ HABER