İşte Davutoğlu'nun yeni parti binası!

İşte Davutoğlu'nun yeni parti binası!

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, yeni parti çalışmalarına hız verirken yeni kuracağı partisi için bina tuttuğu belirtildi.

Yeni parti kuracağı iddia edilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, kurmayı hedeflediği yeni partisinin binasını televizyonlar görüntüledi.

3 KATTAN OLUŞUYOR

Yeni parti kurma hazırlığına hız verdiği belirtilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Ankara'da üç kattan oluşan yeni parti binasını FOX Haber görüntüledi.

Konuya ilişkin bir televizyonun haberinde Davutoğlu'nun ekim ayında kuracağı iddia edilen yeni partisi için tuttuğu binada, hem birlikte hareket ettiği isimlerle hem de özel görüşmelerini gerçekleştirdiği bildirildi.

BAHAR AYLARINDA HAREKETLİLİK BEKLENİYOR

Davutoğlu'nun yeni parti çalışmaları için tuttuğu Ankara'daki üç katlı binaya iki defa gittiği ifade edilirken binanın bahar aylarında hareketleneceği belirtildi.

Ayrıca görüntülerde binanın yoğun güvenlik kameralarıyla izlendiği dikkat çekti.

POSTERLER

Öte yandan binanın duvarlarında bulunan Ahmet Davutoğlu posterleri de dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2019, 10:06

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 4 ay Önce

UMARIM HAYIRLI OLUR,DİYELİM. SAYGILARIMLA.

parti
parti - 4 ay Önce

Sayın Cumhurbaşkanımızı sırtından vuran hainler partisi diyelim buna kurulduğu gibi tarihe gömülecekler Sayın Cumhurbaşkanımız tarafımdan bir seviye getirilip sonra ona hainlik yapanların toplanacağı merkez bizde Sayın Cumhurbaşkanımızın sevdalıları olarak onları tarihe gömmek boynumuzun borcudur

Maay
Maay @parti - 4 ay Önce

Sayın cumhurbaşkanın da senin de yolunuz açık olsun.Gittiniz yol cehenneme gidiyor.

MEHMET 02
MEHMET 02 - 4 ay Önce

0/0 2

SIRADAKİ HABER