İçişleri Bakanlığı, tam kapanmayı erken bitirdi

İçişleri Bakanlığı, tam kapanmayı erken bitirdi

Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan 17 günlük tam kapanma bitmeden İçişleri Bakanlığı Ayvalık'taki Vilayetler Evi Ayvalık Otel'i için konaklama başvurusu almaya başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayılarının artması sonrası açıklanan 17 günlük tam kapanma bitmeden İçişleri Bakanlığı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Vilayetler Evi Ayvalık Otel'i için konaklama başvurusu almaya başladı.

İÇİŞLERİ BAŞVURULARI AÇTI


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

İçişleri Bakanlığı, kendi personeli ve diğer kamu personelinin konaklayabileceği Vilayetler Evi Ayvalık Otel için başvuruları açtı. Otelde İçişleri personeli kişi başı 150 lira ile 190 lira arasında değişen fiyatlarda konaklayabilecek, diğer kurum personellerinden ise yüzde 25 daha fazla para alınacak.

BAŞVURU FORMU ZORUNLU

Otelde alkol satışının yasak olduğu öğrenilirken, İçişleri’nin otelde konaklamak isteyenlerin doldurması zorunlu olan başvuru formunda sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin fiyata dahil olduğu bildirildi. Oteldeki akşam yemeği açık büfe olarak servis edilecek.

Otelin kendi sitesinde ise koronavirüse karşı önlemlerin alındığı anlatılırken, sosyal medya hesabında kamu personeline “Farklı oda seçenekleri ile Ve Hotels Ayvalık sizlere hem harika bir tatil, hem de evinizin konforunu sunuyor” çağrısı yapıldı.

 

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER