İçişleri Bakanı Soylu'dan 'Anayasa Mahkemesi' açıklaması

İçişleri Bakanı Soylu'dan 'Anayasa Mahkemesi' açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ''Bir ülkenin Cumhurbaşkanı, bütün kurumları sabahtan akşama kadar eleştirilirken, anayasa mahkemesinin aldığı kararları eleştirelemez diye bir şeyi söz konusu değildir.'' dedi.

Bakan Soylu ayrıca, ''Geçen gün Anayasa Mahkemesi ile ilgili bir söz söyledim. Çok hoşuma gitti. Kimlerin Anayasa Mahkemesi'ni savunduğunu gördüm. Bu devlete 'katil' diyenler ve Anayasa Mahkemesi tarafından 'siz katil deme hürriyetine sahipsiniz' diyenler, yıllardan beri bu ülkenin değerlerini yermek isteyenler hepsi bir cephe oldular, hepsini Allah bir fotoğrafta göstermek nasip etti.'' ifadelerinde bulundu.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türk Evladı
Türk Evladı - 1 ay Önce

Bu ülkedeki soysuzlara bir soylu yeter. Kim bu vatana hainlik ediyorsa cezasını bulacaktır

murat
murat - 1 ay Önce

Allahına kurban sayın Bakanım her halde çekinmeseler pkk lı şerefsizlerede özgürlük savaşcıları deyip geçiştirecekler benim anlamadığım bu ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret edenleri bu ülkeye karşı toplanıp terör örgütünü destekler şekilde basın açıklaması yapan sözde aydınım diyen geçinen soytarıları ve buna benzer terör örgütünü mensuplarını destekleyenlerin açıklamalarını ifade özgürlügüne sokmaları bu aziz Türk Milletine ve yıllardır bu terör illetinden dolayı Şehit olan Aziz şehitlerimize ve Saygıdeğer gazilerimize yapılan en büyük hakarettir

Suskun
Suskun - 1 ay Önce

Türkiyemize düşman olan batı sevicilerin planları tek tek bozulacak. Hainlere asla izin verilmeyecek

SIRADAKİ HABER