Hemşirenin Ölümü Yılan Hikayesine Döndü

29 yaşındaki hemşire Şebnem Köker, Kadıköy'de kaldığı otelin 3. Katından düşerek hayatını kaybetmişti. Birlikte kaldığı erkek arkadaşı 2'nci defa gözaltına alınarak adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Polis ekipleri Şebnem hemşirenin intihar mı ettiğini yoksa cinayete mi kurban gittiğini araştırıyor.


zmir’de hemşirelik yapan Şebnem Köker 4 Haziran günü erkek arkadaşıyla görüşmek için İzmir'den İstanbul’a gitti. İkili Kadıköy’de bulunan bir apart otelde kalmaya başladı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ancak 6 Haziran gecesi genç kadın kaldığı otelin 3. katından düşerek hayatını kaybetti

Olayın ardından genç kadının erkek arkadaşı olan gemi kaptanı Timuçin B. gözaltına alındı.

Emniyetteki ilk ifadesinde, aralarında alkol aldıktan sonra tartışma yaşadıklarını bu esnada Şebnem Köker’in kendisine vurunca tırnağının kırıldığını anlattı.

Genç kadının cep telefonunun olay yerinde olmamasına ilişkin sorulara ise sahilde kaybolduğunu söyledi.

Gemi kaptanı Timuçin B., olay anına ilişkin ise kendisinin uyumak için odaya gittiğinde Şebnem Köker’in oturduğu balkon kenarından düştüğünü anlattı.

Olayın intihar mı cinayet mi olduğu araştırılıyor.

Şebnem Hemşire'nin odasındaki detaylar ne?

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 219. Bölümünde; Ölümüyle arkasında büyük bir sır perdesi bırakan Şebnem Hemşire'nin yatak odasına Vazgeçme ekibi girdi. Odada incelemeler yapan ekinimiz aynı zamanda acılı babayla da röportaj yaptı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2021, 02:13

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER