Hem Sağlıkçı Hem Yotuber

Hem Sağlıkçı Hem Yotuber

Küçüklükten beri otomabil lere tutkusu ve merakıyla bugüne kadar gelen içimizden biri bir sağlık neferi. Emre Altınkaynak 1990 Selçuklu doğumlu. Selçuk üniversitesi Sağlık yüksekokulu mezunu. Mesleğinde 8 yılını geride bırakan Emre Altınkaynak aynı zamanda 6 yıldır da UMKE gönüllüsü olarak birçok afette de görev almıştır. Mesleğimin zekatını veriyorum dediği umkede son olarak 91 saat mucizesi olarak ayda bebeği çıkaran ekipte de yer almıştır. 
Tüm bunların yanı sıra boş zamanlarını tutkusu olan otomobillerle geçirmekte. Yaklaşık 6 ay kadar önce YouTube üzerinden açtığı Oto Start isimli otomobil kanalından pek çok sıfır ve ikinci el otomobilin detaylı incelemesini ve sürüşlerini takipçileri ile paylaşmakta. Kısa süre içerisinde hatırı sayılır bir kitleye ulaşarak Konya'da yaklaşık 14 markanın araçlarını aktif olarak yarım saatlik videolarla inceleyip kanalında paylaşmaktadır.
Tutkusunu hayata geçirip bu yolda başarılı bir şekilde ilerleyen meslektaşımıza başarılarının devamını diliyoruz. Temennimiz meslektaşlarımızı bu platformlarda daha fazla görerek bizleri gururlandıranmaları.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Att.
Att. - 3 gün Önce

Yakında bırakır mesleği. Zira çekilecek yanı kalmadı.

Murat
Murat - 3 gün Önce

Herşy güzelde destek için adresi yazmamışsınız. Bende destek amaçlı buraya kanalın adresini yazayım umarım arkadaşımıza diğer sağlıkçı arkadaşlar abone olarak deste olurlar.
https://www.youtube.com/channel/UCLetjKt4W6Qa7HNyJvhOReQ

Mehmet
Mehmet - 20 saat Önce

Ben aboneymişim. Demek bir de meslektaşımmış şimdi bildirim zilinide açıyorum. Tebrik ederim kardeşim güzel bir kanal. Seni Bakanlık değerlendirmeli.

Hemşire BEY
Hemşire BEY - 20 saat Önce

Kanalın linkini de atsanız destek için daha güzel olurdu. Arkadaşı tebrik ederim Abone Oldum Linki bırakıyorum.
https://www.youtube.com/channel/UCLetjKt4W6Qa7HNyJvhOReQ

UMKE
UMKE - 20 saat Önce

UMKE personeli hep bi farklı Arkadaşı tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

Hakkı
Hakkı - 20 saat Önce

Arkadaş a destek için abone oldum. Bu arada kardeşim güzel içerikler üretiyprdun baya profesyonel kanallar gibisin. Devam et bırak sağlıkçılığı.

Ramazan
Ramazan - 17 saat Önce

Otomobile ilgi duyarım ve you tube takip ederdim, bu arkadaşın kanalına bende aboneymişim, çok sevindim benimde bir faydam olmuş meslektaşımıza, desteklemek lazım zira işini hakkıyla yapıyor otomobil hakkında detaylı bilgileri aktarmaya çalışan bir arkadaş, başarılarının devamını dilerim...

Oktay
Oktay - 13 saat Önce

Bende Abone oldum. Tebrik ederim sizi. Umarım hastanemizdeki eğitimcilerde en az sizin gibi konusuna hakim olur ve anlatabilir ama nerdeee.

SIRADAKİ HABER