Hastanede Dehşet. Hastene Müdürü Ağır Yaralı

Ankara'da Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu, hastanede çalışan anestezi teknikeri Hakkı K. tarafından odasında uğradığı bıçaklı saldırı sonucu ağır yaralandı.

Hastanede Dehşet. Hastene Müdürü Ağır Yaralı

Olay, sabah saatlerinde meydana geldi. Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde anestezi teknikeri Hakkı K., hastane müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu'nu odasına girerek, 4 yerinden bıçakladı. Kanlar içinde yere yığılan Şahnaoğlu, sağlık görevlileri tarafından hastanenin acil servisine götürülüp, ilk müdahalesinin ardından ameliyata alındı. Saldırıyı gerçekleştiren Hakkı K. ise hastanenin güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirildi. Hakkı K., polis ekiplerine teslim edildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

BİPOLAR BOZUKLUK' TEŞHİSİ KONULMUŞ

Gözaltına alınan Hakkı K.'ya, 'bipolar bozukluk' teşhisi konulduğu, bu yüzden pandemi döneminde idari izin verildiği öğrenildi. İznin ardından yakın dönemde iş başı yapan Hakk K.'nın, önceki gün Hukuk Servisi'ne atamasının yapıldığı ve bu atama nedeniyle saldırıyı gerçekleştirdiği öğrenildi.

Hakkı K.'nın polise verdiği ilk ifadesinde de pandemi döneminde çalışmak istemesine rağmen idari izne gönderildiğini, iş başı yaptıktan sonra da hastane müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu tarafından başka bir serviste görevlendirildiğini, bu atama nedeniyle kendisini bıçakladığını söylediği belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
MÜDÜR BEYE RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN ÇOLUK ÇOCUĞUNA BAĞIŞLASIN.
MÜDÜR BEYE RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN ÇOLUK ÇOCUĞUNA BAĞIŞLASIN. - 3 hafta Önce

YANLIZ BEN MÜDÜR BEYİN ŞAHSINI TANIMAM,ŞAHSI ÜZERİNDENDE YORUM YAPMAK İSTEMESEMDE.BENİM ÇALIŞTIĞIM ORTAMDA BELEŞTEN SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR KOLTUĞUNA OTURAN BAZI ZEVATLAR VARYA ALLAH MUAFAZA MEMURA GELİNCE CELLAT KESİLİYOR HAYATINI ZİNDAN EDİYOR.TAŞERONDAN KADROYA GEÇEN İŞÇİYİ ÇALIŞTIRAMIYOR AĞZINI AÇIP BİRŞEY SÖYLEYEMİYOR AMA MEMURA GELİNCEDE KAN KUSTURUYOR.ALLAH SORSUN BÖYLE MÜDÜRLERDE KENDİNİ TARTIP GÖZDEN GEÇİRMELİ ÇALIŞANLARA HAYATI ZİNDAN ETMEMELİKİ ALLLAH MUAFAZA BÖYLE HADİSELER CEREYAN ETMESİN.TAŞERONDAN KADROYA GEÇEN İŞÇİLERİDE ALLAH ISLAH ETSİN.ISLAH OLMAZSADA RABBİM NE LAYIKSA ONU YAPSIN.ALLAH HERKESE AKIL ŞUUR İNSAF VE VİCDAN NASİP ETSİN.

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 3 hafta Önce

Akşamdan sabaha müdürlük koltuğuna geçen birtakım şahıslar kendilerini ulaşılmaz kutsal bir mertebede görüyorlar.
Hata ve yanlışları olduğunda üstlerine bildirmeye yürek istiyor.
Hal böyle olunca da işte.
Umarım bir yetkili mesajımı dikkate alır.

ÇOK ADİL YÖNETİLDİĞİMİZ VE HAKKANİYETLE İDARE EDİLDİĞİMİZ İÇİN DAHA BUNLAR İYİ GÜNLER.RABBİM BETERİNDEN SAKLASIN.
ÇOK ADİL YÖNETİLDİĞİMİZ VE HAKKANİYETLE İDARE EDİLDİĞİMİZ İÇİN DAHA BUNLAR İYİ GÜNLER.RABBİM BETERİNDEN SAKLASIN. @Sağlıkçı - 3 hafta Önce

TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YARDIMCI HİZMETLER SINAVLA KAZANDIĞI KADROSUNA ATANMAYAN 2351 VHKİ SÖZLEŞMEYLE ATANAN MÜDÜRLERDE MOBİNG UYGULAMADA VE CAN YAKMADA ÇOK CEVVALLER...... TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SEMBOLİK 1/4 MAAŞ DERECELİ ÜNİVERSİTE MEZUNU MARABA ÇALIŞANLAR.PANDEMİDE AYNİ BÜRODA LİSE MEZUNU VHKİ BİLE 400-500 TL PANDEMİ ÖDEMESİ ALIRKEN BİZ 20 TL ALDIK ALLAH KABUL ETMESİN.LİSE MEZUNU SAĞLIKÇIDA 1300-15OO TL ALDI HİÇ İÇİNİZE SİNDİMİ AMA SİNMESE YARDIMCI HİZMETLERE BU KADAR HOR ŞAŞI VE SAĞIR BAKMAZDINIZ.2351 VHKİ BU KADAR MAĞDUR EDİLMİŞKEN SES ÇIKARMA DİĞER KURUMLAR SINAVSIZ SINIF ATLATSIN,TAŞERONA KADRO VERİLSİN SES ÇIKARMA.YANDAŞLARINI SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATAT DİYETİNİDE BİZLERE ÖDET.ALLAH SORSUN.SİZ NEYE HANGİ DEĞERLERE İNANIYORSANIZ BEN İNANMIYORUM.SEBEBİ BİZE YAPILAN ÇİFTE STANDART;NE İSANIN NE MUSANIN NEDE ŞEREFLİ DİNİMİZİN KABUL EDECEĞİ BİR TAVIR TUTUM DEĞİL.HAKLIDAN DEĞİL GÜÇLÜDEN YANA OLAN TAVRINIZ SİZE ÇOK HAYIR DUA OKUTUYOR.CENNETE GÖTÜRÜR.2351 VHKİ YE VE YHS YAPİLAN ZULM AŞRI ALAYA DAYANDI.ZALİMSİNİZ ACIMASIZ VE HAKKANİYETSİZSİNİZ.SİZİ VE SEBEP OLANLARI ALLAHA HAVALE EDİYORUZ.SİZ RAHAT YAŞAYIN BİZ ÖLELİM.SİZ ELİT İNSANLARSINIZ SARAY ZÜMRESİ BİZLERDE KÖLE İZAURA KUAZİ MODO. BU FUKARA DÜŞMANI BAŞKANDAN HİÇ BİRŞEY OLMAZ MUTLAK ADİL OLAN ALLAHA HAVALE ETTİK BEKLİYORUZ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ OLARAK MAHKEME-İ KÜBRADA DAVACIYIZ.

YÖNETŞCİLERİ HEDEF HALİNE GETİREN HABERLER YAPILMAMALI
YÖNETŞCİLERİ HEDEF HALİNE GETİREN HABERLER YAPILMAMALI - 3 hafta Önce

Sistemden kaynaklanan sorunların tamamı yöneticilere mal edilerek, sürekli yönetici bordroları paylaşarak, sürekli yöneticileri körüleyen haberler yaparak sağlık çalışanlarında öfke oluşturulması, yöneticilerin hedef hale getirilmesi de bu tür şiddet, saldırı olaylarına katkıda bulunuyor. Bipolar olması başlıca saldırı sebebi değildir, tetikleyici nedenler vardır. Yöneticiler herkesi istediği birimde çalıştıramaz. İstediği olmayınca yöneticiye saldıran çalışanlar giderek çoğaldı. Bakanlıkta bir an önce yönetici atamlarında liyakati baz almalı, 663 ciddi şekilde revize edilmeli. 10 yılını doldurmamış ve aktif şekilde sahada çalışmamış kişiler yönetici yapılmamalı. Bakanlık dışundan sağlıkla ilgisi olmayan kişiler yönetici atanmamalı. En az 10 yılını doldurmuş ve bunun 7 yılı aktif klinik saha çalışması olan, yazılı merkezi sınavda 70 üstü alan kişiler müdür olmalı. Çalışanla yöneticileri düşmanlaştıran haberler yapılmamalı.

BU ÜLKEDE ADALET KALMAMIŞ SINAVLA VHKİ OLUNMADIĞI SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANDIĞI BİR ÜLKEDE HUZUR OLURMU.
BU ÜLKEDE ADALET KALMAMIŞ SINAVLA VHKİ OLUNMADIĞI SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANDIĞI BİR ÜLKEDE HUZUR OLURMU. @YÖNETŞCİLERİ HEDEF HALİNE GETİREN HABERLER YAPILM - 3 hafta Önce

BAKIN BİZ 2351 VHKİ SINAVLA KAZANDIĞIMIZ KADROMUZA ATANMADIK 8 YIL 19 BAYRAMDIR İNTİZAR AHUZAR EDİYORUZ.TAŞERON KADRO ALDI,KIZILAYCILAR ,İLK OKULLU İTFAİYECİLER VE MÜBAŞİRLER SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.DAYISI OLAN SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR OLUP,DİĞER ÇALIŞANLARA KAN KUSTURUYOR.TAŞERON İŞÇİYEDE SES ÇIKARAMIYOR İŞTE TOPLUM BÖYLE GERİLİP İNSANLAR BİR BİRİNE HUSUMET BESLİYOR.YAZIK MÜDÜR BEYEDE GEÇMİŞ OLSUN ANCAK TOPLUM PİMİ ÇEKİLMİŞ BİR BOMBA GİBİ HELE HELE SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ.ALLAH ISLAH ETSİN.SÖZLEŞMEYLE BELEŞ MÜDÜR ATAMAYA DEVAM.SINAV KAZANANA BELEDİYE KÖFTESİ ALLAH SORSUN.

ank haber
ank haber - 3 hafta Önce

Anestezi teknikerinin hukuk servisinde ne işi var ? Sağlıkçılar kendi işini yapsın ya da yaptıkları işin özlük haklarına göre para alsınlar …

ışık
ışık - 3 hafta Önce

Ha birde Manisa ADSM için bu şenlik, İstanbulda Şehir Hastanesinde çalışsanız bilboardlarla döşüyeceksiniz demekki. Yazık sistemin insanların zaaflarını nasıl önüne serdiğinin bir örneği.

SIRADAKİ HABER