Hastane Yöneticisi ve Sağlık Memuru Tutuklandı

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde (SEAH) usulsüz ödeme ve zimmet iddialarına ilişkin hastane müdür yardımcısı ile bir sağlık personeli tutuklandı.

Hastane Yöneticisi ve Sağlık Memuru Tutuklandı

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, SEAH'ta görevli müdür yardımcısı E.S. ile sağlık memuru B.P. "resmi belgede sahtecilik ve zimmete para geçirme" suçlarından gözaltına alındı.

Yürütülen ilk idari soruşturmada, zimmetine para geçirdiği öne sürülen müdür yardımcısı E.S'nin bir süre önce görevinden istifa ettiği öğrenildi.

Gözaltına alınan 2 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Savcılık sorguları tamamlanan zanlılar, çıkarıldıkları nöbetçi sulh ceza hakimliğince adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Cumhuriyet Başsavcılığının üst mahkemeye itirazı üzerine tekrar gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adliyede tutuklandı.

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
EMNİYET İNCELEMEYE ALSIN
EMNİYET İNCELEMEYE ALSIN - 2 ay Önce

İstanbulda son 10 yılda hastanelerde müdür, müdür yardımcısı olarak görev yapan ve sebepsiz birden zenginleşen,aile yakınları üzerine mal varlığı kaydedenler emniyet tarafından incelemeye alınmalı. Aynı şekilde sendika başkanları da incelemeye slınmalı. Hepsi nasıl bu kadar zenginleşti?? Paranın kaynağı ne?

Dikkat
Dikkat - 2 ay Önce

Ya bu hastaneleri araştırın özellikle şehir hastanelerini SGK’ya yolsuzlukların haddi hesabı yok madem gidiyoruz içimizde sır kalmasın SGK müfettişlerini gönderin inceleyin pislik diz boyu

Ömer yiğit
Ömer yiğit - 2 ay Önce

Bence p hastanede en sahtekar yavuz bingöl bu arkadaş arkasına bakanlıktaki eski sağlık bakanı recep akdağ ve cevresini almış sakaryada ise sendika ile işini bir şekilde götürüyor balık koktukça kokuyor yazık ak parti böyle adamlara böyle yönetimlere kurban ediliyor yapacak bişey yok ülkede adalet hukuk işlemiyor işlerse herşey daha iyi olacak

Hakkı Doğru
Hakkı Doğru - 2 ay Önce

Bu işin ustası Karayollarından bererikli ve tecrübeli Andullah yapın Müdür görün O zaman bak bunlar onun çırakları sayılır.

SIRADAKİ HABER