Hakan Altun, enstrümanının tellerini keserek normalleşmeye tepki gösterdi

Geçtiğimiz aylarda geçirdiği beyin kanaması sonrası bir süredir evinde olan şarkıcı Hakan Altun, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda yeni normalleşme kararlarına tepki gösterdi. Enstrümanının tellerini kestiği anları paylaşan şarkıcı, "Bilmem anlatabildin mi?" ifadelerini kullandı.

Pandeminin başından beri ilk kapanan alanlardan olan gece kulüpleri, eğlence merkezleri ve barlar 1 Haziran'dan itibaren uygulanacak yeni normalleşme kurallarında yine kapalı kalmaya devam edecek. Yeni kararların ardından 16 aydır çalışamadıklarını söyleyen müzisyenler, sosyal medya hesaplarından tepki göstermeye başladı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

ENSTRÜMANININ TELLERİNİ KESTİ
Ünlü şarkıcı Hakan Altun da kararlara tepki gösteren sanatçılar arasında yer aldı. Altun, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda eğlence ve müzik sektörünün beklentilerinin karşılanmamasına enstrümanındaki telleri keserek tepki gösterdi. Şarkıcı, sessiz olarak çektiği videoyu "Bilmem anlatabildin mi?" notunu paylaşarak "Müzik susmasın. Müzisyenleri unutmayın ve sanat hep var olsun" etiketlerini koydu

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER