Güncellendi. Sağlıkta Ek Ödemelerle İlgili Yazı Yayınlanacak

Güncellendi. Sağlıkta Ek Ödemelerle İlgili Yazı Yayınlanacak

Geçtimiz hafta yayınlanan Rezmi Gazetede sağlık personeline yönelik 4 ay süre ile ilave ek ödeme yapılmasına dair değişiklik ardından gerek kamu hastanelei genel müdürlüğü gerekse yönetim hizmeleri genel müdürlüğünden birkaç gün için genelge yayınlanması bekleniyor.

En son Ocak ayında yayınlan genelgelere benzer genelge çıkacağı düşünülüyor. Ancak genelge adalatten uzak bir genelgeydi.

Ocak ayında çıkan Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Genelgesi

Ocak ayında çıkan Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genelgesi 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 14:01

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 1 ay Önce

Kimsede yorum yazacak hal kalmamış.
Ümitsizliğin dibi.
Sağlıkçıyı silindir gibi çiğnediler.
Yazıklar olsun

......
...... @Sağlıkçı - 1 ay Önce

ama şakır şakır esnaf ve sanatkarlara destek ve hibe veriyorlar. sağlıkçılar milletin kıçını kurtarıyor,karşılığında merhamet görmüyorlar. sandıkkk varrr sandddıkkkkk. sağlıkçılar bugünleri asla unutmamalıdır.

ANKARA
ANKARA @Sağlıkçı - 1 ay Önce

Algı felan yapmıyorum kimse yanlış anlamasın. Ben 2 çocuk babasıyım ev kredisi ödüyorum ve her ay aynı skıntıyı yaşıyorum. Ne kadar alacağım belli değil. Ne zaman alacağım belli değil. Bu nasıl bir düzensizlik Allah'ım !!! Bakanlıkta çalışan Bürokratların hiç mi bir şeyden haberleri yok. Aldığınız yediğiniz para haram size bilmiş olun.... Her dönemde Vatan Millet dedim bunlara oy verdim. En büyük oyu Sağlıkçılardan ve Sağlık alanındaki Hizmetlerden kazandılar. Açın bakın programlara insanların söylediği hep Sağlıkla ilgili gelişmeler. Yeter kardeşim kim seçilirse umrumda değil bu saatten sonra. Bu Ülke bitmiş yazıkk..

RÖNTGEN TEKNİKERİ
RÖNTGEN TEKNİKERİ - 1 ay Önce

PANDEMİ BOYUNCA COVİTLİ HASTALARA HİZMET VERDİĞİMİZ GİBİ EK ÖDEME VE DE PERFORMANSDAN FAYDALANAMADIK. FAYDALANAMADIĞIMIZ GİBİ EK MESAİLERİMİZİN ÜCRETİNİ DÜŞÜRÜP GERİYE DÖNÜK İADESİNİ İSTEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

volkan
volkan - 1 ay Önce

yine ek ödemeyi doktorlar alacak geri kalan havasını alacak.

saglıkçı
saglıkçı - 1 ay Önce

yine adaletli bi dağıtım olmayacak........adaleti bilmeyen insanlardan adaletli dağıtım beklenemez....kul hakkı yemeyi ,Allahtan korkmayan insanlardan hakkaniyetli dağıtım beklenemez.....benim hakkım haram olsun sizlere ..........

BONKÖR...
BONKÖR... - 1 ay Önce

Kuyumculardan hassas terazi alıp ayarlama yapıyorlar galiba. Sağlık personeline ek ödeme yaptık reklamı yapıp gerçekte 5 kuruş vermemek için kırk takla atma sezonu başlamıştır.
Sağlık personelleri olarak Sağlık Bakanımıza hakkımızı helal etmiyoruz....

hemsire olmayan saglikcilar
hemsire olmayan saglikcilar - 1 ay Önce

yaziya ne gerek daglikcilarin hepsi almali asker polis ogretmen diger memurlar hepsi esit ise esit ucret almaktadir bu sadece saglik bakanliginda boyle seyler vardir

Emre
Emre - 1 ay Önce

Ek ödeme ile ilgili eğer adalet yoksa hakkım varsa helal olmasın

hakann
hakann - 1 ay Önce

yayınlansa nolcak boş muhabbet bakan anca çıksın demogoji yapsın


SIRADAKİ HABER