Erdoğan: Aşı Olmayanlara Kısıtlama Masada!

Erdoğan'dan son dakika açıklaması...Aşı olmayanlara kısıtlama masada!

Erdoğan: Aşı Olmayanlara Kısıtlama Masada!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çamlıca Camii'sinde kıldığı cuma namazı sonrası gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Vaka sayılarında devam eden artışların ardından gündeme yeniden gelen kısıtlamalarla ilgili önemli değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, aşı olmayanlara yönelik kısıtlamaların uygulanıp uygulanmayacağı konusunda da açıklama yaptı.
"KABİNE'DE ELE ALACAĞIZ"


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ülkemizi esir alan yangın felaketinden koronavirüs kısıtlamalarına ve aşılama uygulamasına kadar birçok noktaya değinen Erdoğan, "Aşı olmayan vatandaşlar için herhangi bir kısıtlama olacak mı?" sorusuna da yanıt verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan soru sonrasında, "Biz değişik zamanlarda değişik tedbirler açıkladık. Değişik zamanlarda değişik sesler çıktı. Biz hapis hayatı mı yaşayacağız, böyle mi olacak gibi... İlk Kabine'de yine bu konuları ele alacağız. 72 milyon doz aşı yapmış vaziyetteyiz. Durumu tekrar ele alacağız.

"BAYRAMDA DURUM ALEYHE DÖNDÜ"

Biz normal hayata nasıl döneriz bunun gayreti içindeyiz. Bütün tedbirleri alıyoruz. Normalleşmeyi hızlandırmanın gayreti içinde olacağız. Bayramda durum aleyhe döndü. Bunu tekrar lehe döndürmemiz lazım." ifadeleri kullandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İlk doz aşısını henüz yaptırmayanların sayısının 21.585.060 olduğunu açıklamıştı.

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlıkçı
sağlıkçı - 2 ay Önce

Aşı olmayanları kapıdan dışarıya adım attırmayınız.

AŞI BAĞNAZLARI
AŞI BAĞNAZLARI @sağlıkçı - 2 ay Önce

Bir çok kişi beğenmemiş ama bu covid aşıları henüz ruhsat almış aşılar değil, sorumluluğu kimse almıyor öldüğünle kalıyorsun. Coronanın labaratuar ürünü olduğuna dair yaygın kanı varken hala nasıl aşı diye koşarsınıznki ? Bir doktor açıklasın faz 3 ve faz 4 bitti mi aşıların? Aşı sonrası pıhtı atanlar, felç geçirenleri görmeyeck misiniz ?Dünya nüfusunun 500 milyona indirilme projelerini görmeyecek mi gözleriniz ? Başka alternatif yok ne yapalım deme . Prof Dr Serhat Fındık izle biraz. Ah aşı olun diye koşan doktorlar bakalım bunun vebalini nasıl vereceksiniz?

Sağlık
Sağlık - 2 ay Önce

Kimse kimseyi zorlayamaz olan olur olmayan olmaz ayrıca bu artış aşı olmayanlardan kaynaklı bir durum değil herkes maske mesafe yi bırakıp normal hayata döndü zaten risk grubu aşılarını tamamladı olmayanlar risk durumu daha az olanlar hiç kimse bunu sorgulamıyor su anda herkes aşı olsa bile vaka sayıları düşmeyecek cunki bizim milletimiz aşıyı tedavi olarak algılıyor aşıyı olan tedbirleri bırakıyor maalesef durum bu....

Dinleyen
Dinleyen - 2 ay Önce

Aşı konusunu bu kadar gündemde tutanlar birde kalabalık olan yerlerde ne kadar kurallara uyulup uyulmadığı denetimler yapılıyor, ağalar denetime çıkmadan anons ederek gitmenin yerine herhangi bir düğüne normal sivil halde yetkililerin gidip görsün ya,.Kurallara uyalim

harun
harun - 2 ay Önce

aşı yapmayana kısıtlama getirmeyen devlet suçludur. sağlıkçıları seyyar satıcı gibi sokaklara salan sağlık bakanı suçludur. aşı devlet ciddiyetiyle yapılmalıdır.

Hemşire 30 yıllık
Hemşire 30 yıllık - 2 ay Önce

Bir aşı fazla yapmak için onlarca takla atan,vatandaşı ikna etmeye çalışan ,kamu çalışanları içinde en düşük maaşı alan sağlık emekçileri için de bir çalışmanız var mı reis?

SIRADAKİ HABER