Doktoru Bıçaklayan Kadın Hakkında Yeni Gelişme

Diyarbakır’da, gittiği aile sağlığı merkezinde kendisini muayene eden Dr. Aziz Tanelçi’yi kilo vermesi gerektiğini söyleyince bıçakla yaralayan H.E. (39) adlı kadın, Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi.

Doktoru Bıçaklayan Kadın Hakkında Yeni Gelişme

Şizofreni hastası olduğu öne sürülen H.E., muayene olmak için Kayapınar ilçesindeki Lunapark Aile Sağlığı Merkezi'ne gitti. Dr. Aziz Tanelçi, muayene ettiği H.E.’ye kronik rahatsızlığını hatırlatıp kilo vermesi gerektiğini söyledi. Sinirlenen H.E., Dr. Tanelçi'ye bıçakla saldırdı. Tanelçi, kolundan ve omzundan yaralandı. H.E. ayrıca sedye ve koltukları bıçaklayarak parçaladı. Diğer görevliler tarafından uzaklaştırılan H.E., polis tarafından gözaltına alındı.

Diyarbakır Kayapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlanan H.E. dün gece adliyeye sevk edildi. Savcıya ifade veren H.E., psikolojik rahatsızlığının bulunduğu ve uzun süredir ilaç kullandığı iddiaları üzerine Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi. H.E.’ye hastanede 20 günlük tedavinin uygulanacağı ve verilecek rapor doğrultusunda tekrar savcılığa çıkarılacağı belirtildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Dr. Aziz Tanelçi'nin sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAĞLIK SİGORTASI
SAĞLIK SİGORTASI - 1 hafta Önce

BU KİŞİLERİN SAĞLIKTAN ÜCRETSİZ YARARLANMA HAKLARI İPTAL EDİLMELİDİR. SAĞLIK SİGORTASI YAPTIRAMASINLAR. İŞLEMLERİNDEKİ HER KALEM NAKİT OLARAK TALEP EDİLSİN. BU NE BE....!!!

Feryad
Feryad - 1 hafta Önce

Bıçağa karşı ya silah yada sağlam bir demir sopa lazım. Odanızda bir kenara koyun. Bıçak çekenin vurun omzunu, kolunu, klavikulasını kırın, eylemi yapamayacak hale getirin yoksa ölebilirsiniz

Emektar
Emektar - 1 hafta Önce

Çozum ;sadece kınıyoruz...

SIRADAKİ HABER