Doktordan İslam Dinine Ağır Hakaret

Doktordan İslam Dinine Ağır Hakaret

Samsun'un Bafra İlçesi Devlet hastanesinden görev yapan uzman doktor Şakir Orbay İslam dinine ve Hz.Muhammed'e hakaret eden yazışmaları bazı whatsap gruplarına gönderdi.  Hakaretlerinden sonra whatsap grubunun yöneticisi olan diğer doktor Şakir Orbay'ı gruptan attı.

Doktorun paylaşımları Samsun BRT haber tarafından yayınlandı.

Bu paylaşımları yapan kişinin hem devletten hemde meslekten atılmasını umuyoruz

akasyam.com dan alınmıştır. 

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 13:23

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlıkçı
sağlıkçı - 8 ay Önce

ey editör... günahı ki en büyüğü Allah a ŞİRK koşmaktır.. günahı yayıyorsun haber yap ama ayrıntılı bir şekilde yazdıklarını paylaşma.. günahı yaymak ona ortak olmaya benzer çünkü yayıldıkça olağanlaşır.. toplum ve insan üzerinde haram ve günahın böylelikle olabildiği herkes tarafından yapılabileceği ve ene kötüsü kanıksanarak sıradanlaştığıdır.. böyle haberlerde lütfen ayrıntıya girmeyin.. şimdi bu haberin bu sitede milyonlara ulaşmasında ne fayda var.. kendini bilmez biri kutsala hakaret etmiş zaten gerekenler o bölgede ve ilgililerce yapılacaktır tüm ülkenin duymasında ne yarar var.. haber yaparken toplumsal yarar ve zarar düşünülerek yapılmalı veya gereksiz ayrıntıya girilmemeli

Saglik
Saglik @sağlıkçı - 8 ay Önce

cok doğru yazmışsın ben selimcan a katılmıyorum böyle rezillikleri okumak zorunda değil kimse bu yazılar paylasilmayacak kadar kötü ve çirkin bunu yaymanın anlamı yok bu arada admin yine yayınlama bizim yazdıklarımızı

SELİMCAN
SELİMCAN @sağlıkçı - 8 ay Önce

ŞU YORUMU YAZMAKTAN İNSAN UTANIR BE BİRADER,SAÇMALAMIŞSIN .BEN TAM TERSİNİ DÜŞÜNÜYORUM. TEŞEKKÜRLER PERSONEL SAĞLIK NET. SAYGILARIMLA.

mehmet can
mehmet can - 8 ay Önce

En kısa zamanda geberirsin inşAllah ve azabın hemen başlar ...

Hemşire
Hemşire @mehmet can - 8 ay Önce

İnsan okurken utanıyor, hadi bu doktor dinsizsin anladık, onca mektebi boşuna okumuş dinimiz için bunu yazan doktor değil solucan bile olamaz.

mustafa
mustafa - 8 ay Önce

Rabbim sana layık olanı en iyi bilir, ben ne desem boş...

SELİMCAN
SELİMCAN - 8 ay Önce

ÖMRÜMÜ BU DİNSİZ KOMİNİSTLERLE MÜCADELE İÇİNDE GEÇİRDİM. AMA HALA AYNI KAFADALAR. ALLAH ISLAH ETSİN.

saglık çalışanları
saglık çalışanları - 8 ay Önce

bu adamı meslekten ihraç edecen olmadı sürecen

haber mi bu?
haber mi bu? - 8 ay Önce

haber bulamıyorsunuz. sağlık personeline sorun. size gerçekleri anlatacak yürekli çalışanlar var. ben size mail olarak da attım ama yayınlayamadınız. korkmazsanız sizde gerçek birer gazeteci olabilirsiniz.

Taşkın Karbl
Taşkın Karbl - 8 ay Önce

Ne kadar zor... İnsanın erbabı olduğu işi yapması ve onu ilgilendirmeyen konulara burnunu sokmadan durması ne kadar zor... Bu ülkede Eğitim verilmeden Öğretim vermenin meyvesidir bu haber.

K
K - 8 ay Önce

Allah hidayet etsin yazık Cehennemin yolcusuna tabi ki acınır kızılmaz


SIRADAKİ HABER