Demet Akbağ ve Sertap Erener'den aşı çağrısı!

Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ile mücadele için aşı kampanyasını sürdürüyor. Bu kampanya kapsamında oyuncu Demet Akbağ ile şarkıcı Sertab Erener'in yer aldığı kamu spotu hazırlandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Twitter hesabından paylaştığı videoda "Kolları Sıvıyoruz" sloganı yer aldı. İşte Demet Akbağ ve Sertap Erener'in yer aldığı o kamu spotu...

Demet Akbağ ve Sertap Erener'den aşı çağrısı!

Sağlık Bakanlığınca, Kovid-19'la mücadele için yürütülen aşılama kampanyası kapsamında oyuncu Demet Akbağ ile şarkıcı Sertab Erener'in yer aldığı kamu spotu hazırlandı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

BAKAN KOCA'DAN KAMU SPOTU PAYLAŞIMI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından, "Kolları Sıvıyoruz" sloganıyla yürütülen Kovid-19 aşılama kampanyası kapsamında hazırlanan, Akbağ ile Erener'in vatandaşları aşı olmaya çağırdığı kamu spotunu paylaştı.

"AŞI OLMAYI İHMAL ETMEYİN"

Akbağ, kamu spotunda, "Uzun bir süredir tüm dünya pandemiyle savaşırken doktorlar, hemşireler, sağlık çalışanları, konunun uzmanları fedakarca çok büyük mücadeleler verdiler. Bu mücadeleye aşı olarak biz de katkıda bulanabiliriz. Aşı olmayı ihmal etmeyelim. Sadece kendimizi değil, tanımadığımız insanları da hastalıktan koruyalım." ifadelerini kullandı.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER