Cübbeli Ahmet Hoca da tartışmaya katıldı:

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Milli İstihbarat Teşkilatının (MİT) yüzde 70'inin İran ajanlarıyla mücadele ettiğini iddia ederek İran'a ateş püskürdü.

Cübbeli Ahmet Hoca da tartışmaya katıldı:


İRAN ve İsrail arasında yaşanan istihbarat savaşı Türkiye'ye de yansıdı. Söz konusu tartışmalara kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de katıldı.

Cübbeli Ahmet Hoca, Milli İstihbarat Teşkilatının (MİT) yüzde 70'inin İran ajanlarıyla mücadele ettiğini iddia ederek İran'a ateş püskürdü. İran'ın Suriye'yi ve Lübnan'ı ele geçirdiğini aktaran Cübbeli Ahmet Hoca, Yemen'deki savaşın sorumlusunun da İran olduğunu öne sürdü.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
lee sen kimsin
lee sen kimsin - 2 hafta Önce

hacı sahte hacı kur korumalıya fetva veren canbaz hoggabaz sus ALLAH görüp duruyor yaptıklarını sus da ateşin biraz az olsun

Veli
Veli @lee sen kimsin - 2 hafta Önce

Madem yorumları beğenmiyorsunuz iki kelam yazın hocanızı savunun. Gerçi hocamı başka bişeymi onu da anlamadık.

üzüldük (mü)
üzüldük (mü) @lee sen kimsin - 2 hafta Önce

Yanmaz kefen alacaksanız sıraya gireceksiniz, kimlerin sıraya girdiğini varın siz düşünün!

3232
3232 @lee sen kimsin - 2 hafta Önce

YANMAZ KEFEN SAT HOCA .BU İŞLER SENİ AŞARRR

murtaza kurt
murtaza kurt - 2 hafta Önce

Bu sakallıya göre enfilasyonun sebebi Allahtır,isyan etmekte şirktir.

Alp
Alp - 2 hafta Önce

Her boka maydonoz olman çok hoş bir çark çevirmeden milyonlar kazanıyorsun ve bunu akıllı insanlar görüyor daha hala biryerleri kaşıma derdindesin

Alp
Alp @Alp - 2 hafta Önce

Aynı çarkın dişlileri yorumu beğenmemiş bu dahada hoş aydınlık Türkiye’de bu tip adamların ve şakşakcılarının olmayacak olması sizleri delirtiyor .

adil
adil - 2 hafta Önce

yemin et VAllahi de inanacam.nerden biliyorsun.

YAZIKKK
YAZIKKK - 2 hafta Önce

yazılacak çok şey var.....

Emekli Hekim Yaşar KORALP
Emekli Hekim Yaşar KORALP - 2 hafta Önce

Haziran 2022 Türkiyesi: Cübbeli Hocalar Devlet Hakkında (Hem de MİT) fikir beyan ediyor. Medyada boy boy reklamıyla.... Fahri Cübbe Giyen Sarayda Son Kararı Veriyor. Gerçek Cübbe Giyen Fahrettin de önünde süklüm püklüm hekimlere maaş müjdesini verirken( o da tiyatroymuş) “ söyler miyim efendim, sizden izin almadan söyler miyim efendim” diye takla atıyor. Atatürk bugünlerin olacağını Gençliğe Hitabında aynen ifade etmiş. Oldu İşte.


SIRADAKİ HABER